Skip to main content

Po tėvo pasikėsinimo nužudyti sūnų, berniukas kovojo už savo gyvybę. Tačiau jo atvejį tiriantis pareigūnas turėjo savo planą ir pakeitė berniuko gyvenimą visam laikui

Darbas policijoje reikalauja ne tik labai intensyvaus fizinio pasiruošimo susidoroti su įvairiomis situacijomis, bet ir neįtikėtinos psichologinės ištvermės matant labai žiaurius dalykus. Tačiau net viskam pasiruošę pareigūnai neišvengia šoko ir vidinio skausmo matant kaip kartais žmonės niekingai elgiasi su savo pačiais artimiausiais žmonėmis.

Reklama

Detektyvas Mike Blair savo karjeros policijoje metu matė visko, tačiau vienas iškvietimas jam iš tiesų sustingdė kraują. Sulaukęs dispečerinės pranešimo apie smurto šeimoje įvykį Mike nesitikėjo pamatyti tokių tragiškų vaizdų. Policija sulaikė vyrą, kuris šaltakraujiškai ir siaubingai nužudė savo žmoną, neįgalią dukrą ir kritiškai sužalojo peiliu ir ugnimi savo sūnų. Berniukas vardu Ronnie jau buvo pakeliui į ligoninę, kai Mike su kolegomis tyrė įvykio aplinkybes.

Niekas negalėjo suvokti tokio nematyto žiaurumo, kurį galėjo padaryti tik tikrų tikriausias žvėris. Kolegos išsiuntė Mike su daugybe reikalingų daiktų ir dovanų į ligoninę aplankyti už gyvybę kovojusio Ronnie. Laimei, jis įveikė didžiausią pavojų ir jo būklė netrukus stabilizavosi. Mike privalėjo paklausti berniuko keletos dalykų apie įvykį, tačiau labiausiai jis norėjo būti šalia tam, kad Ronnie galėtų atsigauti nuo patirtos traumos.

Reklama

Berniukas vos per keletą minučių neteko mamos ir sesers, o jo tėvui grėsė kalėjimas iki gyvos galvos. Visiems buvo aišku, kad iš ligoninės berniukas keliaus pas svetimus žmones, naujus globėjus. Mike stengėsi, kad jo laikas ligoninėje nebūtų liūdnas ir niūrus, todėl detektyvas lankė berniuką kasdien. Liūdnas vaiko likimas sujaudino pareigūną iki širdies gelmių, todėl jis juto pareigą jam padėti viskuo, kuo įmanoma.

Reklama

Vieną dieną, kai Mike jau ruošėsi keliauti iš ligoninės namo, Ronnie griebė jį už rankos ir paprašė likti su juo ir pažiūrėti filmą. Nors vyras ruošėsi praleisti vakarą su žmona ir nueiti į kavinę, jis pasiūlė žmonai prisijungti prie jų ligoninėje ir kartu pabendrauti ir pažiūrėti kokį filmą. Laimei, Mike žmona su malonumu sutiko. Tas vakaras buvo lemtingas porai, nes grįžę namo jie ilgai negalėjo užmigti.

Jų minčių niekaip negalėjo apleisti mintis, kad Ronnie lemta būti su jais. Mike ir žmona Danyel jau augina 5 vaikus, tačiau mintis apie naują šeimos narį nei kiek jų negasdino. Pora kreipėsi į specialistus, kurie užsiėmė Ronnie atveju ir pasakė, kad atėjus laikui ieškoti berniukui naujų globėjų, jie su malonumu priimtų šį vaiką į savo namus.

Reklama

Su tėvų idėja visu 100 procentų sutiko ir jų 5 vaikai, kurie nekantravo susipažinti su Ronnie ir suteikti jam pačią saugiausią ir geriausią aplinką gyventi. Ronnie, sužinojęs apie Mike ir jo šeimos planus, negalėjo paslėpti džiaugsmo ir susijaudinimo. 7-metis sukūrė labai stiprų ryšį su pareigūnu, kuris jį lankė ištisas savaites, tad jis taip pat nematė geresnės idėjos nei apsigyventi su jais.

Reklama

Praėjus 3 metams Ronnie yra neatpažįstamas. Jam dar ilgai teks gydyti praeities traumas, tačiau jis negali būti laimingesnis, nei yra dabar. Berniukas džiaugiasi, kad jo naujoji šeima, kuri jį oficialiai įsivaikino, labai gerbia jo mamos ir sesers atminimą.

Mike su žmona stengiasi, kad jų įsūnis prisimintų mylimą mamą ir sesę, kurios taip tragiškai žuvo nuo juos saugoti privalėjusio žmogaus rankų. Ronnie biologinis tėvas buvo nuteistas trimis bausmėmis iki gyvos galvos plius 60 metų kalėjimo už atskirus kaltinimus. Paprastai tariant, šis gyvulys praleis savo visą likusį gyvenimą už grotų. 

Ronnie tuo tarpu juda toliau gyvenime ir turi tik pačius geriausius žodžius apie savo naująją šeimą.

“Mano tėvai ir mano broliai ir seserys yra patys geriausi ir mieliausi žmonės pasaulyje. Jie labai rūpestingi ir mylintys, tad aš neįsivaizduoju geresnės vietos gyventi ir augti” – su šypsena sakė dabar jau 10-metis Ronnie.

Gyvenimas yra kupinas atsitiktinumų, kurie kartais yra ne kas kita, o lemtis. Mike džiaugiasi galėjęs pakeisti ir prisidėti prie vieno daug išgyvenusio vaiko gyvenimo ir nesijaučia padaręs kažką didvyriško. Tačiau visam pasauliui aišku, kad ši šeima yra tikri angelai, kurie buvo Dievo atsiųsti į Ronnie gyvenimą. 

Reklama