Skip to main content

Berniukas pravirko, kai jo treneris paklausė apie tai, kaip jam sekasi namuose su globėjais. Vyras sužinojęs paauglio paslaptį priėmė sprendimą, tačiau tokių pasekmių jis nesitikėjo

48-erių detektyvas, veteranas ir buvęs policijos pareigūnas Jack Mook visą savo gyvenimą atidavė profesinei veiklai. Jack visada rūpėjo tobulėti ir būti geresniu pareigūnu, tuo pat metu kuriam viengungystė leido visą savo dėmesį sukoncentruoti į darbą. Galbūt dėl to jis niekada nevedė ir nesusilaukė vaikų – paprasčiausiai jis niekada nebandė su niekuo susitikinėti ar net flirtuoti.

Reklama

Iš tiesų jis niekada nesiskundė viengungio gyvenimu. Jis mėgo atsiduoti visoms savo veikloms, įskaitant ir savanoriavimą viename bokso klube, priklausančiame jo draugui. Jack visada rinkosi boksą savo fizinei formai palaikyti, todėl patyręs vyras tapo vienu iš savanorių trenerių, kurie padėjo vaikams, kurie į klubą ateidavo iš pačių įvairiausių šeimų.

Šio klubo durys buvo ypatingai plačiai atvertos vaikams iš vargingų ir nepilnaverčių šeimų. Tokiu būdu Jack susipažino su broliais Josh ir Jessee. Jack visada užjautė sunkumų gyvenime talžomus vaikus.

“Vaikai turi būti vaikais, o ne išgyvenimo specialistais” – sakė vyras.

Reklama

Josh ir Jesse metų metais blaškėsi per įvairių globėjų namus, niekada negavę paprasčiausio pastovumo ir meilės. Tačiau du paaugliai pamiršdavo visas savo bėdas vos įžengus į sporto salę. Vieną dieną broliams nustojus pasirodyti sporto salėje, Jack sunerimo. Tai buvo jiems nebūdinga, tačiau vyras tikėjosi pamatyti juos kitą dieną.

Reklama

Taip praėjo trys savaitės, po kurių Jack nusprendė išsiaiškinti, kas nutiko. Detektyvas pasinaudojo savo turimais ryšiais ir sužinojo daugiau informacijos apie berniukų buvimo vietą ir jų situaciją. Jis sužinojo, kad du broliai buvo įtraukti į globos sistemą po to, kai jų narkomanams tėvams buvo atimtos visos teisės.

Jis taip pat sužinojo, kad nuo pat pirmos dienos sistemoje jie neturėjo normalių namų, kuriuose jie jaustųsi saugūs ir reikalingi. Dabartiniai globėjai buvo ypatingai negailestingi dviems berniukams, kuriuos sutikęs ir pakalbinęs Jack pamatė ašaras. Staiga ir jo akyse pasirodė ašaros ir jis suprato, kad jo pareiga yra padėti šiems broliams.

Reklama

Detektyvas pažįstamų specialistų ir pačių berniukų pagalba gavo teisę į jų globą. Tai buvo nepaprastai laimingas etapas brolių gyvenime, nes jie pirmą kartą pajuto, kad kažkam rūpi. Josh pripažino, kad pirma naktis praleista Jack namuose buvo pirmoji, kurią broliai praleido ramiai miegodami.

Reklama

Galima buvo tik įsivaiduoti, kokį siaubingą nesaugumo ir nestabilumo jausmą turėjo patirti Jesse ir Josh, kurie pačią pirmą dieną naujo globėjo namuose sugebėjo pagaliau atsipalaiduoti. Vyresnėlis Josh pradėjo labai tobulėti tiek mokykloje, tiek sporto salėje. Jack matė, kad berniukas yra labai perspektyvus ir bokso sporte jis gali pasiekti daug.

Be to, Jack įrodė apie savo rimtus ketinimus būti šalia brolių pačia dosniausia forma – po metų jis juos oficialiai įsivaikino. Štai taip vieno užkietėjusio darboholiko viengungio gerumo dėka, pasikeitė ne tik dviejų berniukų gyvenimai, bet ir paties Jack kasdienybė. Vos per vieną dieną nuo sprendimo priėmimo jam teko išmokti būti tėvu dviems paaugliams, tačiau jam sekėsi puikiai.

Jų istorija turėjo didelį atgarsį žiniasklaidoje, kuris vyrui pritraukė nemažai moteriškos lyties gerbėjų. Viena iš jų buvo vieniša 3 vaikų mama vardu Mary, kuri pamačiusi vyrą vietiniame bare nusprendė jį pakalbinti. Žodis po žodžio, pasimatymas po pasimatymo – taip gimė nauja pora, sujungusi į vieną šeimą dar daugiau žmonių.

Po metų draugystės Mary ir Jack apsimainė santuokos įžadais ir taip sukūrė dar didesnę, jau net 7 asmenų šeimą. Niekas negalėjo ir pagalvoti, kokia bus šios istorijos baigtis, net pats Jack. Bet jis tiki, kad viskas įvyko ne veltui.

Išgelbėdamas du brolius nuo sunkaus gyvenimo globos sistemoje jis visai nenorėdamas to išgelbėjo patį save. Dabar Jack yra laimingai vedęs vyras, turintis net 5 vaikus. Josh pasiekė neįtikėtinų aukštumų bokso ringe ir siekia net olimpinių medalių.

Savo didelę šeimą Jack dabar vadina gentimi, o dėl savo tvirto būdo jis be abejonės užima vado poziciją. Nors jis niekada apie tai net nebuvo pasvajojęs, jis pripažįsta, kad viengungio gyvenimo lengvumas niekada neprilygs tam pilnatvės jausmui didelės šeimos apsuptyje.

Reklama