Skip to main content

Būdama 89-erių ji vis dar dirba modeliu ir turi daugiau pasiūlymų, nei prieš porą dešimtmečių

Per pastaruosius 15 metų ši moteris turėjo daugiau nuotraukų ant viršelių, nei kad prieš porą dešimtmečių. Šiandien jai 89-eri.

Reklama

Modelių verslo veteranė Carmen Del Orefis madai paskyrė beveik septyniasdešimt savo gyvenimo metų. Mergina su fotografais dirbti pradėjo dar būdama labai jauna – vos 13-os metų.

Viskas prasidėjo nuo to, kai vieno fotografo žmona atkreipė dėmesį į dailią, liekną merginą, išlipančią iš autobuso Niujorke.

Tuo metu Carmen dar nerodė susidomėjimo mada, tačiau, būdama vienintelė neturtingų imigrantų dukra, ji nusprendė pabandyti užsidirbti papildomų pinigų. Taigi, taip prasidėjo jos sėkmės istorija, kuri, laimei, dar nesibaigia.

Iš pradžių mergina svajojo tapti balerina. Tačiau, po reumatinės karštligės, teko atsisveikinti su šia mintimi, nes susilpnėję raumenys nebetiko šokiams.

Reklama

Carmen visada buvo naginga. Mama nuo pat mažens mergaitę mokė visko: siūti, gaminti maistą, klijuoti tapetus, ir taupyti pinigus, kadangi šeima buvo nepasiturinti ir teko pagyventi nepritekliuje.

Mergina pasakoja, kad niekada neturėjo savo kaip modelio stiliaus:
„Aš esu absoliučiai amorfinė būtybė, tyli aktorė, daranti tai, ko iš jos reikalaujama. Viršelio merginos tipas nėra mano istorija.“

Reklama

„Patekimas ant žurnalo 1947 m. „Vogue“ viršelio būnant 15-os metų man nieko nereiškė. Aš visiškai nesupratau, ką jie manyje mato, ką randa, kodėl pasirinko būtent mane“.

„Kai dar buvau vaikas, susilaužiau nosį vandenyje. Mano būsimam pirmajam vyrui, su kuriuo tuo metu dar tik susitikinėdavome, nepatiko mano lūžusi nosis. 18-ioliktojo gimtadienio proga jis man padovanojo nosies korekciją. Anksčiau niekam apie tai nesakiau. Bet nemačiau tame nieko blogo.

Reklama

Šiandien jau 45 metus nekeičiu savo kosmetologės, darausi įvairiausias grožio procedūras. Kartą net pasikviečiau filmavimo grupę pas ją, kad visiems parodyčiau, kaip aš išlaikau savo grožį. Tada man buvo atlikta kelio sąnarių pakeitimo operacija“.

Reklama

„Aš buvau ištekėjusi tris kartus, bet niekada nesakiau „taip“, jei iš tikrųjų nesu įsimylėjusi. Esu nepataisoma romantikė. Dabar daugelis ieško kažkokios meilės formulės, išsikelia reikalavimų sąrašus. Žmonės pamiršo, kad svarbiausia susirasti giminingą dvasią, žmogų, su kuriuo tiesiog malonu būti kartu“.

Kadangi moteris buvo vienturtė tėvams, netekėjo su tikslu, kad susilaukti daug vaikų, tad ir pati turi vienintelę dukrą, kuriai norėjo tapti geriausia mama.

Dažnai tokio amžiaus moterys linkusios slėpti savo tikrąjį amžių, tačiau tai ne Carmen. Pradėjusi vėl pozuoti, ji nebesidažė savo plaukų, bei savo sidabrinius plaukus pavertė vizitine kortele. Be to, moteris parašė knygą apie savo grožio paslaptis ir patirtį, įgytą per daugelį modelio karjeros metų.

 

Reklama