Skip to main content

Moteris pirmojo vaiko susilaukė būdama 66-erių. Taip mama ir dukra gyvena praėjus 17 metų

2005 m. sausį Adriana Iliescu susilaukė dukros ir iš karto atkreipė pasaulio žiniasklaidos dėmesį. Kyla klausimas kodėl? Tuo metu moteriai buvo 66 metai.

Net ir praėjus septyniolikai metų mama ir dukra susilaukia nemažai dėmesio, todėl siūlome susipažinti su šia unikalia istorija.

Reklama

Adriana Iliescu buvo 66-eri metai, kai ji tapo vyriausia mama pasaulyje. Dukros Elizos gimimas susilaukė milžiniško susidomėjimo, o šis unikalus atvejis buvo įtrauktas Gineso rekordų knygą. Tiesa, vėliau šis rekordas buvo gerintas.

2010 m. Adriana atvirai papasakojo apie tai, su kuo jai teko susidurti pagimdžius dukrą. Moteris buvo stipriai kritikuojama, o žmonės sakė, kad ji yra tikra savanaudė ir kvailė.

“Atvaizdas veidrodyje dažnai būna negailestingas moterims, tačiau viduje viskas gali būti priešingai. Jėgų ir energijos turiu tiek, lyg man būtų kokie 37-eri. Esu sveikesnė, nei dauguma perpus jaunesnių moterų“ – viename interviu pasakojo Adriana.

“Žmonės mano, kad yra labai juokingi, kai pavadina mane močiute. Tačiau Elizos susilaukiau ne tam, kad atrodyčiau jaunesnė. Niekada per daug nekreipiau dėmesio į savo amžių“.

Reklama

Bėgant metams tarp mamos ir dukros užsimezgė itin artimas ryšys. Šiandien Eliza yra energinga, protinga ir laiminga mergina.

Nors daugelis kritikuoja moterį dėl senyvo amžiaus, ji pati sako, kad yra puiki mama ir dėl savo dukros padarytų viską.

“Aš neturiu jokių žalingų įpročių. Jei gyvensiu tiek, kiek nugyveno mano tėvai, tai Elizai tuo metu bus 20 metų. Manau, kad turiu dar daug ko išmokyti dukrą“ – pasakoja mama.

Reklama

Tapimas mama tokiame vėlyvame amžiuje nebuvo sąmoningas moters pasirinkimas. Jaunystėje Adriana buvo laimingai ištekėjusi ir laukėsi vaiko, tačiau nėštumą reikėjo nutraukti dėl galimų komplikacijų. Vėliau vyras pareikalavo skyrybų.

Nusivylusi moteris paskyrė savo gyvenimą karjerai ir darbui universitete.

“Dirbdavau tiek daug, kad net neturėjau laiko pagalvoti apie kažką kito. Sulaukusi 37-erių baigiau doktorantūros studijas ir buvau pasiruošusi susilaukti vaiko. Deja, bet tuo metu dar nebuvo tokio dalyko, kaip dirbtinis apvaisinimas“.

Adrianai buvo 57-eri, kai Rumunijoje buvo pradėtas taikyti dirbtinis apvaisinimas. Moteris pasirinko šią procedūrą, tačiau pirmasis nėštumas 2000-aisiais metais buvo nesėkmingas.

Reklama

Vėliau Adriana kreipėsi į gydytoją Bogdan Marinescu, kuris ir padėjo susilaukti dukros. Iš pradžių moters pilve užsimezgė trys gyvybės, tačiau pasaulį išvydo tik vienintelė Eliza.

Po kurio laiko mama pakrikštijo savo dukrą, tačiau kunigas pasmerkė moterį, jog ji susilaukė vaiko tokiame vėlyvame amžiuje.

Pati Adriana sako, kad dukra yra tikra Dievo dovana.

Reklama

2022 m. sausį Elizai sukako 17 metų. Mama ir dukra puikiai sutaria, nors ir dažnai Adriana yra palaikoma merginos močiute.

Moteris sako, kad net ir po jos mirties dukra būtų pasirūpinta. Dar prieš 17 metų Adriana susitarė su procedūrą atlikusiu gydytoju, kad jos mirties atveju jis taps Elizos globėju.

Adriana stengiasi apsaugoti dukrą nuo viešumo, tačiau yra žinoma, jog mergina puikiai mokosi ir ruošiasi studijoms universitete.

Belieka tik palinkėti mamai ir dukrai sėkmės ateityje!

Reklama