Skip to main content

Legendinio aktoriaus Chuck Norris ilgisi Holivudas, tačiau štai kaip šiandien atrodo ir kaip gyvena 81-erių sulaukęs kovos menų meistras ir aktorius

Tikriausiai nerastume Žemėje žmogaus, kuris nežinotų, kas toks yra Chuck Norris. Na, nebent tai paaugliai, kurie šiame pasaulyje atsirado mažiau nei prieš 15 metų. Chuck Norris tapo gyva Holivudo legenda, apie kurią kalbėjo ir unikaliai juokavo visas pasaulis iki šiol, nors iš televizijos ekranų vyras pasitraukė jau seniai.

Reklama

Savo kino karjerą vyras pabaigė beveik prieš 20 metų, su viena išimtimi 2012-aisiais, kai Chuck pasirodė kito legendos Sylvester Stallone kurtame veiksmo filme. Nors Chuck Norris prisimena šimtai milijonų žmonių, tikrai mažai kas žino, kaip jam sekasi šiandien. Jo vardas jau ištisus dešimtmečius yra linksniuojamas juokeliuose apie tai, kad Chuck Norris gali įveikti ir nugalėti viską.

Vienas tokių pavyzdžių – „Kai Chuckas numeta bumerangą, jis niekada negrįžta, nes bijo”. Praėjusiais metais, prasidėjus pandemijai, internete taip pat pasklido ir ne visai juokingas pokštas. Tekstas, prasidėjęs žodžiais “Koronavirusas pasiglemžė Chuck Norris gyvybę”, išgąsdino tūkstančius žmonių. Jie buvo visai nepatenkinti sužinojus, kad tai tik eilinis juokelis, kurio pabaigoje aktorius “nužudo virusą pats”.

Reklama

Tačiau garsus vyras yra ne tik gyvas ir sveikas, bet ir labai geroje fizinėje formoje. 81-ą gimtadienį šiemet atšventęs aktorius ir toliau aktyviai užsiima kovų menais, kurie puikiausiai padeda jam išlaikyti puikią formą. Jis daug dirba su vaikais ir su įvairiomis labdaros organizacijomis.

Reklama

Nors Chuck yra ypatingai turtingas vyras, kurio sąskaitoje yra per 70 milijonų, jis neatsisako padirbėti ir įvairiose nedidelėse reklamose.  Paskutiniu metu Chuck buvo vienos kaklaraiščių prekės ženklo veidu, o praeityje jis nevengė reklamuoti ir sportinio inventoriaus.

Šiais metais jis taip pat džiaugiasi savo mamos 100-uoju jubiliejumi. Vyras sveikindamas mamą nepagailėjo jai gražių žodžių dėl to, kaip ji kupina stiprybės įveikė visas negandas, kankinusias ją visą gyvenimą. Jo mama per visą savo gyvenimą net keletą kartų įveikė vėžį, iškentė net 30 operacijų, patyrė daug skausmo netekus dviejų vyrų, įsūnio, jauniausio sūnaus ir 2 anūkų.

Reklama

Nenuostabu, kad jos sūnus Chuck savo gyvenimą irgi nugyveno tvirtai stovėdamas ant dviejų kojų – jis turėjo stiprybės pavyzdį. Kas liečia asmeninį romantinį Chuck meilės gyvenimą – neseniai jis atšventė savo ir žmonos vestuvių 22-ąsias metines, kurių metu jis pripažino, kad ji buvo geriausia, kas nutiko jo gyvenime.

Reklama

Šis legendinis aktorius turėjo neįtikėtiną karjerą ir susikrovė didelius turtus, tačiau visada sugebėjo išlikti pavyzdžiu tiek vaikams, tiek jaunuoliams ir tiek vyresnio amžiaus žmonėms. Tikėkimės, kad dar išgirsime ateityje žinių ir iš Holivudo, apie bent laikiną aktoriaus grįžimą į ekranus, nors trumpam.

Reklama