Skip to main content

Dauno sindromą turintis vaikinas neturėjo poros mokyklos šokiams. Jį atstūmė visos, išskyrus vieną merginą, kurios laukė milžiniškas siurprizas

Mokyklos šokiai yra labai svarbus įvykis jaunuolio gyvenime, tačiau tai gali būti ir labai skausmingas laikas, jei nei viena mergaitė nesutinka būti tavo pora puotai. 17-metis Daniel Rivas gimė su Dauno sindromu, tačiau jis nesitikėjo, kad jo negalia trukdys jam mėgautis gražiausiais mokyklos renginiais.

Reklama

Jis bandė pakviesti keletą mergaičių, tačiau iš visų jis gavo šaltą “ne”. Kol vieną dieną mergaitė vardu Kylie Peronius paėmė iniciatyvą į savo rankas ir pati pakvietė Daniel į mokyklos puotą. Jos pakvietimu kažkas pasidalino internete ir taip apie Daniel istoriją sužinojo vietinė žiniasklaida.

Jie panoro pakalbinti jaunuolius ir paklausti kodėl Kylie panoro pakviesti Daniel po to, kai jis buvo atstumtas kitų mergaičių. “Aš nematau žmoguje jo negalios. Man jis yra toks pats vaikas kaip ir mes visi” – tada kalbėjo Kylie.

Reklama

Tada dar ji nežinojo, kad savo poelgiu ji sujaudins tūkstančius žiūrovų ir žinių kanalo projektas atvyks jų mokyklos šokių dieną jų nustebinti. Ji manė, kad tai tik antras interviu, tačiau netrukus žurnalistė pradėjo netikėtumų pilną dieną su prabangiu automobiliu, kuriuo jie važinės visą dieną ir paskui į mokyklos šokius.

Reklama

Prabangiu Rolls Royce jaunuoliai buvo nuvežti į prabangų restoraną vakarienės. Po jos jie nuvažiavo į mokyklą, į kurią jie įžengė raudonu kilimu. Kylie ir Daniel mėgavosi vakaru ir šoko, tačiau netikėtumai dar nesibaigė.

Žurnalistė tada nudžiugino abiejų jaunuolių šeimas kelionės bilietais į Disneilendą, net 10 000 dolerių stipendija Daniel studijoms baigus mokyklą, o Kylie lauke laukė naujutėlaitis automobilis. Tokio dosnumo niekas tikrai nesitikėjo, todėl visų veidus drėkino džiaugsmo ašaros.

Reklama

Ši mergaitė parodė, kad gerumas, kai to mažiausiai tikiesi, grįžta su milžinišku kaupu.

Visos vakaro akimirkos video reportaže:

Reklama