Skip to main content

Degalinės darbuotoja užsitarnavo apdovanojimą už drąsą dėl to, kaip sureagavo į pavojuje buvusios merginos prašymą

Taip jau gamtos sukurta, kad žmoguje yra užprogramuotas vienas stiprus pasąmoninis nustatymas – pavojaus metu kovoti, arba bėgti. Į bėdą patekęs asmuo valdomas savo pasąmonės instinkto, kuris priima sprendimą akimirksniu – bėgti nuo pavojaus ar jam pasipriešinti.

Reklama

Savannah Pritchett dirbusi vietinėje degalinėje Kalifornijoje susidūrė su situacija, kai jos vidinis indikatorius liepė šaltakraujiškai ir ramiai padėti kitai merginai, kuriai grėsė pavojus. Vaizdo kamerose buvo matyti, kaip mergina ir du vaikinai sustoja degalinėje, mergina išlipa iš automobilio ir lėtai ir ramiai užeina į vidų.

Tačiau pamačiusi Savannah ji nedelsiant paprašė jos pagalbos. Pasirodo, jauna mergina buvo pagrobta ir seksualiai išnaudota gaujos, kurios pora narių ją nusivežė net 90 mylių nuo vietos, kur ją pagrobė. Mergina akivaizdžiai buvo didelio streso būsenoje, tačiau ji stengėsi iš paskutiniųjų neišsiduoti savo pagalbos prašymo jos pagrobėjams.

Reklama

Laimei, Savannah kilo geniali mintis ir ji merginą nusivedė į tolimame koridoriaus gale esantį tarnybinį tualetą. Ji davė merginai telefoną ir liepė užsidaryti ten ir nedelsiant iškviesti policiją. Po kelių minučių du vaikinai užėjo į degalinę ir klausė kur yra mergina, keliaujanti su jais.

Reklama

Štai tada Savannah teko didžiausias išbandymas – neišsiduoti ir ramiai, neįtartinai pasakyti, kad ji naudojasi tualetu dėl prasidėjusių mėnesinių. Taip ji išlošė daugiau laiko, nes vaikinai nedrįso jos priverstinai išsivesti. Savannah sugebėjo vienu momentu išeiti iš degalinės į lauką ir viduje buvę vaikinai po minutės buvo sulaikyti atvykusios policijos.

Viso tą dieną buvo suimti net 4 vaikinai, o jų automobilyje rasti ginklai. Abi merginos buvo labai dideliame pavojuje, tačiau Savannah sugebėjimas išlikti ramiai išgelbėjo ne tik pagrobtos merginos, bet galimai ir savo gyvybę.

Reklama