Skip to main content

Dieną šis vyras yra paprastas mokyklos direktorius. Tačiau kai visi sužinojo, ką jis veikia naktimis išėjęs iš mokyklos, apie šį vyrą paskelbta buvo net žiniasklaidoje

Vidurinės mokyklos direktorius Henry Darby visą gyvenimą žinojo, ką reiškia sunkus darbas, neretai dirbant tris ar keturis darbus. Vyras visą gyvenimą praleido tame pačiame mieste, tad jis kuo puikiausiai žinojo apie tai, su kokiomis problemomis susiduria dauguma gyventojų.

Reklama

2017-aisiais daugybės žmonių gerbiamas Henry tapo vidurinės mokyklos direktoriumi, o tai leido į savo miesto vaikų gyvenimus pažiūrėti iš kur kas arčiau. Direktorius įsitikino, kiek iš tikrųjų žmonių jo aplinkoje gyvena žemiau skurdo ribos. Pasaulinė pandemija šių vargstančių šeimų situaciją tik dar pablogino, tad vyras ėmėsi iniciatyvos ir slapta pradėjo savo misiją.

Draugiškas ir geraširdis direktorius suteikia palaikymą, pagalbą ir paramą vaikams ne tik mokyklos koridoriuose, tačiau ir apsilankydamas jų namuose. Henry negali be ašarų papasakoti apie tai, ką jis mato lankydamas mokinius po pamokų. Jo širdis dūžta kaskart sužinojus, kad net ne vienas mokinys ir ne du yra benamiai, miega po tiltais.

Reklama

Lankydamasis kai kuriose probleminėse šeimose jis mato namus, kuriuose nėra baldų, tik čiužiniai ant žemės. Jis susiduria su žiauria tikrove, kuri neleido jam sėdėti sudėjus rankas. Jis negalėjo visko palikti likimo valiai, tad savo pastangas padėti savo mokiniams jis perkėlė į kitą lygį.

Reklama

Vyras slapta įsidarbino dirbti prekybos centre, kur dirba naktimis. Dieną jis dirba mokykloje direktoriaus pareigose, o naktį vyras yra pildantis lentynas krovėjas. Ne pirmos jaunystės vyras naktimis dirba ne sau, o kitiems – visą savo antrą algą jis aukoja vargstantiems mokiniams.

Dėl savo amžiaus ir sveikatos jis apsiėmė dirbti tik tris naktis per savaitę, o pasibaigus jo naktinei pamainai jam lieka užtektinai laiko tik nuvykti iki mokyklos ir pradėti savo pagrindinį darbą su mokiniais. Jo pastangos taip ir liktų paslaptyje, jei ne vienas iš buvusių mokinių, taip pat įsidarbinusių toje pačioje parduotuvėje.

Reklama

Nors Henry norėjo viską laikyti paslaptyje, jo buvęs mokinys negalėjo išlaikyti šio garbingo vyro darbų paslaptyje. Henry teko taip pat atskleisti mokiniams ir mokyklos administracijai apie savo papildomą ir labai kilnią veiklą. Laimei, žinomumas suteikė tik pačią geriausią reakciją ne tik iš miestelio bendruomenės, tačiau ir iš toliau.

Reklama

Žiniasklaidoje net nuskambėjusi istorija sulaukė neįtikėtino dėmesio, o Henry sulaukė pelnyto pripažinimo ir palaikymo. Netrukus apie savo darbuotojo dieninę veiklą ir jo misiją sužinojo ir parduotuvių tinklo “Walmart” vadovybė, kuri sugalvojo prisidėti prie kilnaus vyro tikslo ir suteikė mokyklai 50 000 dolerių paramą.

Staiga visa istorija pasklido po visą pasaulį, o žmonės iš įvairiausių kampelių siuntė ne tik palaikymo žinutes, bet ir pinigines aukas. Šio direktoriaus kilni misija padėti savo auklėtiniams aukojant savo sveikatą, miegą ir laiką buvo didelis įkvėpimas kitiems žmonėms, kurie ieškojo būdų prisidėti prie vargingiausiųjų palaikymo.

Internetų vykęs aukojimas iki šios dienos pasiekė neįtikėtiną sumą – beveik 190 000 dolerių. Visi šie pinigai bus skirti naujam mokyklos skyriui, kuris padės aprūpinti vaikus drabužiais, maistu ir kitomis pagrindinėmis priemonėmis mokyklai.

Kartais situacijos atrodo be išeities. Kartais atrodo, kad niekuo negalime padėti kitam. Tačiau ši istorija įrodė, kad nuoširdus vieno žmogaus ryžtas padėti gali peraugti į didelį bendruomenės judėjimą, kurio dėka šimtai žmonių neliks alkani arba gaus stogą virš galvos.


Anot Henry, vienas žmogus galbūt negali pakeisti pasaulio, tačiau vienas žmogus gali iš pagrindų pakeisti kito žmogaus pasaulį. Direktoriaus gerumu ir kilnumu nesistebėjo tik jo mokiniai – jie visada žinojo, kad Henry yra nuostabus žmogus. Jo nuoširdus rūpestis mokyklos koridoriuose visada rodė, kas slypi jo širdyje, tačiau dabar apie tai žino ir prie jo prisijungia beveik visas pasaulis.

Reklama