Skip to main content

Dieną šis vyras yra paprastas mokyklos direktorius, tačiau tai, ką daro vyras naktį, sukėlė tikrą šoką tūkstančiams

Vidurinės mokyklos direktorius Henry Darby visą gyvenimą žinojo, ką reiškia sunkus darbas, neretai dirbant per tris ar keturias darbovietes. 2017-aisiais tapęs mokyklos direktoriumi jis priartėjo kur kas arčiau prie savo bendruomenės vaikų ir pamatė, kiek iš tikrųjų žmonių jo aplinkoje gyvena žemiau skurdo ribos.

Reklama

Draugiškas ir geraširdis vyras suteikia palaikymą ir pagalbą ne tik mokyklos koridoriuose, tačiau neretai ir apsilankydamas mokinių namuose. Štai ten jis susiduria su tikrove, kur vaikai miega ant grindų ar kai šaldytuve yra tik trupiniai. Kai kurios šeimos neturi apskritai namų ir gyvena po tiltu.

Jis negalėjo visko palikti likimo valiai, tad savo pastangas padėti savo mokiniams jis perkėlė į kitą lygį. Vyras niekam nieko nesakęs įsidarbino dirbti prekybos centre naktinėse pamainose. Dieną direktorius, naktį – pildantis lentynas krovėjas.

Reklama

Ne pirmos jaunystės vyras naktimis dirba ne sau, o kitiems – visą savo antrą algą jis aukoja vargstantiems mokiniams. Dėl savo amžiaus ir sveikatos jis apsiėmė dirbti tris naktis per savaitę, o pasibaigus jo naktinei pamainai jam lieka užtektinai laiko tik nuvykti iki mokyklos ir pradėti savo pagrindinį darbą su mokiniais.

Reklama

Jo pastangos taip ir būtų paslaptyje, jei ne vienas iš mokinių, taip pat atsitiktinai įsidarbinusių toje pačioje parduotuvėje. Nors Henry norėjo viską laikyti paslaptyje, jo mokinys jam įrodė, kad apie jo darbus privalo sužinoti visi. Niekas tada dar nesitikėjo, kokią gerumo laviną sukels žinomumas.

Staiga nieko nežinoję jo darbdaviai parduotuvėje įvertino nuoširdžias Henry pastangas savo bendruomenei ir prisidėjo prie jo pagalbos net 50 000 dolerių. Staiga visa istorija pasklido žiniasklaidoje, o aukos pradėjo plūsti iš viso pasaulio. Kartais situacijos atrodo be išeities.

Reklama

 

Kartais atrodo, kad niekuo negalime padėti kitam. Tačiau ši istorija įrodė, kad nuoširdus vieno žmogaus ryžtas padėti gali peraugti į didelį bendruomenės judėjimą, kurio dėka šimtai šeimų nebebus alkanos arba gaus stogą virš galvos.

Reklama

Nenustebę direktoriaus gerumu buvo tik jo mokiniai – jie visada žinojo, kad Henry yra nuostabus žmogus. Jo nuoširdus rūpestis mokyklos klasėse ir koridoriuose visada rodė, kas slypi jo širdyje, tačiau dabar apie tai žino ir prie jo prisijungia beveik visas pasaulis.

Reklama