Skip to main content

Donoro apvaisinimo keliu gimusi mergina bandė ieškoti biologinio tėvo, tačiau netyčia atskleidė baisią paslaptį apie gydytoją, dirbusį su jos tėvais

Pauline Chambless su vyru bandė susilaukti vaiko ilgus ir liūdnus 14 metų, tačiau sėkmė jų nelydėjo. Praradę visas viltis, vyras ir žmona jau netikėjo, kad jų gyvenime atsiras galimybė džiaugtis savo vaikais. Pauline buvo ypatingai sugniuždyta, nes jos meilės vaikams nebuvo įmanoma nepastebėti.

Reklama

Jų gyvenimas buvo nusėtas nusivylimais – Pauline pastodavo, tačiau po keliolikos savaičių ją sukrėsdavo net keletas persileidimų. Netrukus jie nusprendė kreiptis į specializuotas klinikas ieškodami sėklos donoro. Jie susipažino su labai profesionaliu ir rūpestingu gydytoju Kim McMorries, kuris po pažinties porai sukėlė tik pozityvias emocijas ir pagaliau viltį sulaukti sėkmės.

1984-aisiais prasidėjo jų naujas kelias siekiant pastoti su donoro sėkla. Pora jautėsi saugūs ir pasitikėjo gydytoju, kuris savo darbą išmanė jau daugelį metų. Tačiau visa sėkmė priklausė ne tik nuo gydytojo. Po to, kai Pauline su vyru užpildė didžiausią krūvą dokumentų, jie užpildė ir klausimyną, kuriame nurodė keletą bruožų, kurių jie pageidautų iš donoro pusės.

Reklama

Tada jiems buvo atrinktas anoniminis donoras pagal jų pageidavimus ir procedūros buvo pradėtos. Nepaisant visų pastangų, bendradarbiavimas su daktaru McMorries užtruko net du su puse metų. Per tą laiką Pauline pastojo keletą kartų, tačiau viskas vėl pasibaigdavo persileidimais.

Reklama

Visų nesėkmių metu šalia jos buvo rūpestingas daktaras, kuris užjautė sielvartą išgyvenančią porą. Tačiau vienas kartas buvo lemtingas ir Pauline ne tik sėkmingai pastojo, tačiau ir pagimdė sveiką mergaitę, kurią pavadino Jessica. Visą laiką su šeima bendradarbiavęs daktaras dalyvavo ir gimdymo metu ir su džiaugsmu šventė šeimos pasiektą tikslą.

Jessica buvo labai mylimas vaikas, kuris po ilgų sunkių bevaisių metų buvo tikra palaima sutuoktiniams. Jie niekada nuo jos neslėpė, kaip ji atėjo į šį pasaulį. Jie didžiavosi savo atkaklumu ir jo rezultatu – nuostabia mergaite, kuri užaugo sėkminga ir gražia moterimi.

Reklama

Smalsi mergina pradėjo domėtis savo gimimo istorija ir panoro sužinoti, kas buvo tas donoras, kurio sėkla padėjo jai gimti. Rimtesnių paieškų Jessica ėmėsi 2020-asiais, kai jai sukako 33-eji. Ji žinojo tik vieną detalę apie donorą- jis buvo aukštas medicinos studentas, raudonplaukis, mėgo muziką.

Reklama

 

Su tokia informacija ji negalėjo pajudėti iš vietos. Laimei, šiais laikais yra populiaru pasidaryti DNR testų, kurių duomenų bazėse galima surasti milijonus žmonių visame pasaulyje. Netrukus mergina labai nudžiugo sužinojusi, kad turi dar dvi įseseres ir vieną įbrolį.

Jessica su vyru

Įseserė atskleidė tiesą

Ji su džiaugsmu puolė ieškoti savo kraujo giminaičių Facebook tinkle ir nudžiugo gavusi įseserės Eve Wiley žinutę. Tačiau jos turinys Jessica tiesiog pribloškė, nes Eve atskleidė tiesą, kurią ji pati sužinojo tada, kai ji pradėjo domėtis savo šaknimis.

Ji paklausė : “Ar daktaras McMorries buvo tavo mamos gydytojas? Aš nenoriu būti ta, kuri praneša blogas žinias, tačiau privalai tai sužinoti – jis yra mūsų biologinis tėvas”. Mergina, kuri iš karto pasidalino žinia su mama Pauline buvo apimta šoko.

Eve Wiley

Pauline negalėjo patikėti tuo, kad kadaise profesionalus ir labai geras gydytojas galėjo taip pasielgti. Netrukus išaiškėjo tai, kad gydytojas, neva “užjausdamas” pastoti negalinčias poras, įmaišydavo savo sėklos į atrinkto donoro sėklą tam, kad “padidinti pastojimo šansus”.

Pauline negalėjo patikėti, kad gydytojas ramia sąžine dalyvavo gimdymo metu, kai šalia buvo jos vyras. Jis tada puikiai žinojo, kad priima į pasaulį savo biologinį vaiką, tačiau viską laikė suktoje paslaptyje.

Nors Pauline pripažino, kad atsukus laiką atgal ji nieko nekeistų, nes galiausiai jie turi mylimą dukrą, tačiau ji jautėsi išduota gydytojo, kuriuo jie besąlygiškai pasitikėjo. Šios apgaulės atskleidimas pasiekė ir teisminius procesus, kuriais buvo siekiama užtikrinti didesnę apsaugą poroms, kurios siekia susilaukti vaikų donorystės keliu.

Iki šiol nežinoma, kiek tokių “pagalbų” daktaras suteikė ir kitoms poroms, nes Jessica rado dar 4 įbrolius ir įseseres, kurie gimė tokios pačios apgaulės šešėlyje. Taip visai netikėtai Jessica ir jos giminaičiai atskleidė keletą dešimtmečių slėptą paslaptį.

Deja, nei vienas nepanoro su daktaru McMorries bendrauti kaip su tėvu dėl jo savavališko ir išdavikiško elgesio jų tėvų atžvilgiu. Vietoje to, jo „vaikai” teismo keliu pasiekti teisingumą ir patraukti gydytoją baudžiamojon atsakomybėn.

 

Reklama