Skip to main content

Dvi merginos susipažino darbe ir sekančius 8 metus buvo neišskiriamos draugės. Viena iš jų atliko DNR testą ir sužinojo neįtikėtiną paslaptį

Gyvenimas tikrai kartais susidėlioja taip, kaip net nepamatytume filmuose ar serialuose. Dvi draugės Cassandra Madison ir Julia Tinetti tuo įsitikino savo kailiu. Merginos įsidarbino viename bare ir taip susipažino. Tai buvo absoliučiai atsitiktinė pažintis, tačiau nuo pat pirmųjų minučių jos užmezgė stiprų ryšį.

Reklama

Julia pastebėjo ant Cassandra kūno daug tatuiruočių, tačiau viena jai užkliuvo labiausiai. Tai buvo Dominikos respublikos vėliava, kurią Cassandra išsitatuiravo savo kilmei pagerbti. Nors mergina gimė Dominikos respublikoje, būdama labai maža ji buvo įvaikinta JAV. Julia šis faktas šokiravo, nes ji taip pat gimė ten ir taip pat buvo įvaikinta.

Merginos nuo pat pirmos dienos juokavo, kad yra kaip sesės. Labiausiai jos suprato vienas kitą todėl, kad abi turėjo tą patį likimą. Jos buvo užaugintos vienišų mamų, tad abejoms trūko tėviško palaikymo gyvenime. Jos dažnai juokaudamos svarstė pasidaryti DNR testą, tačiau niekada to nesiėmė rimčiau. Jos ne vieną kartą lygino savo įvaikinimo dokumentus, ieškojo duomenų, atskleidžiančių jų giminystę, tačiau dokumentuose visur buvo nurodyta, kad jos neturėjo biologinių brolių ar seserų.

Reklama

Vieną dieną Cassandra panoro susirasti savo biologinę šeimą, tad atlikusi reikiamus testus ji sužinojo savo tėvų vardus. Jos biologinė mama buvo mirusi, tačiau tėtis, kurio mergina visą gyvenimą taip troško, buvo gyvas. Netrukus sekė labai jautrus šeimos susibūrimas, o Cassandra džiaugėsi keletą kartų padidėjusia šeima. Ji kalbėjosi su tėčiu, kuris papasakojo jai visą istoriją ir kodėl taip atsitiko, kad ji buvo atiduota įvaikinimui.

Reklama

Po keleto mėnesių Cassandra neapleido mintis apie savo draugę Julia, todėl ji nusprendė savo tėčio paklausti vieno nepatogaus klausimo. Ji paklausė, ar jis su mama neturėjo daugiau vaikų, kuriuos atidavė įvaikinimui. Susijaudinęs tėvas prisipažino, kad nenorėjo atskleisti dar didesnės gėdos, tačiau jų šeimoje buvo dar viena mergaitė, kuri paliko jų namus ir buvo įvaikinta. Staiga Cassandra buvo beveik įsitikinusi, kad Julia yra jos tikra biologinė sesė.

Tačiau tam reikėjo patvirtinimo. Juk visi įvaikinimo dokumentai teigė, kad tai nėra įmanoma. Tačiau netrukus atliktas DNR testas įrodė, kad dokumentuose nuo pat pradžių buvo įvelta klaida, nes merginos iš tikrųjų yra tų pačių tėvų biologinės dukros. Julia buvo tiesiog priblokšta naujienų, tačiau ji prisipažino, kad visą šį laiką jos ir taip buvo kaip tikrų tikriausios sesės.

Reklama

Dabar tai yra tik patvirtinta faktiškai. Julia laukia nesulaukia pandemijos pabaigos, kai galės susitikti su savo naujai atrasta didele gimine. Štai tokios istorijos nepaneigiamai įrodo, kad gyvenime egzistuoja ypatingi atsitiktinumai, kurie staiga tampa visai ne atsitiktiniai. Ne kas kita o lemtis suvedė dvi merginas beveik 10 metų atgal tam, kad jos vieną dieną sužinotų tiesą – kad jos yra vieno kraujo.

Sesių istorija iš pirmų lūpų:

Reklama