Skip to main content

Dvi skirtingo sudėjimo draugės demonstruoja madas internete ir parodo, kaip stilingai gali atrodyti įvairių formų merginos

Mados industrija ilgą laiką apsimetinėjo, kad apvalesnių formų žmonės neegzistuoja ir jiems stilingų drabužių nereikia. Tačiau laimei, paskutinis dešimtmetis buvo tikras renesansas plius dydžio mados industrijoje.

Reklama

Žurnalų viršelius vis dažniau puošia plius dydžio supermodeliai, o putlesnės moterys gali nebesislėpti po negražiais skarmalais. Dvi draugės internete surinko milijonus sekėjų, nes jos pademonstruoja naujausius mados parduotuvių stilius ir kaip jie atrodo ant dviejų labais kirtingų kūno tipų.

“Stilius, o ne dydis” – tokiu šūkiu vadovaujasi draugės Denise Mercedes ir jos geriausia draugė Maria Castellanos. Jų video ir nuotraukos susilaukė milžiniško populiarumo, nes merginos rengdavosi identiškais drabužiais, tik viena vilki S dydį, kita – XL.

Reklama

Merginos įžiebė viltį kitoms didesnių dydžių merginoms, o gražiai atrodyti galima ir nepaisant kūno dydžio ar formos. Denise pradėjo socialinių tinklų karjerą dar tada, kai apie ją niekas nežinojo. Ji ilgą laiką norėjo tapti modeliu, tačiau jos ūgis buvo pagrindinis trukdis, kuris ją stabdė nuo patekimo į mados industriją.

Reklama

Tačiau tada ji nesiruošė nuleisti rankų ir tapusi apvalesne ir laimingesne, mergina aktyviai palaiko kitas plius dydžio moteris. Per keletą metų mergina spėjo taip išpopuliarėti, kad daug mados ženklų pasiūlė jai bendradarbiauti.

Idėja demonstruoti madas socialiniuose tinkluose su geriausia drauge gimė spontaniškai. Denise norėjo pabrėžti, kad visi kūnai yra gražūs ir verti pagarbos, todėl stilingi derinukai puikiai atrodo ir ant lieknų, ir ant apvalių kūnų.

Reklama

Labai ilgą laiką madą atstovavo nerealistiškų kūno sudėjimų merginos, tad matyti kažką žemiško ir normalaus buvo tikra atgaiva visame pasaulyje. Be abejonės, kiekvienas turime teisę pasilikti savo nuomonę apie tai, kas gražu arba ne. Teigti, kad apkūnesnės merginos ir moterys nėra gražios šiandien yra labai neteisinga, nes tokios merginos kaip Denise įrodo priešingai.

Reklama

Merginos savo įvaizdžius skelbia tiek Instagram, tiek Facebook ir TikTok socialinėse platformose, kuriose jas seka dešimtys milijonų sekėjų. Tai dar kartą įrodo, kad žmones tikrai džiaugiasi matydami didesnių dydžių reprezentaciją socialinėje medijoje.

Daugiau draugių stiliaus derinių video įraše:

Reklama