Skip to main content

Dvylikametį dainininką konkurso teisėjai sukritikavo ir įžeidė. Po dviejų metų jis sugrįžo ir įrodė, kad jie klydo

Visame pasaulyje televizijos žiūrovai mėgsta geras talentų šou laidas, kuriose galima pamatyti geriausius iš geriausių neatrastų talentų. Tačiau ne visada viskas vyksta taip, kaip tikimasi. Štai vos dvylikos sulaukęs Kyle Tomlinson savo atrankos pasirodymu į Didžiosios Britanijos talentų laidą teisėjų nesužavėjo.

Reklama

Vienas iš komentarų pasimokyti dainuoti su profesionaliais mokytojais įskaudino berniuką, tačiau nulipęs nuo scenos skaudulys jo neprivertė sustoti. Po 3 metų jau būdamas 15-iolikos, Kyle grįžo į tą pačią sceną akistatai su tuo pačiu teisėju, kuris net neatpažino jo ir neprisiminė.

Kyle akivaizdžiai jaudinosi. Jo veide vis dar matėsi nuoskauda, kurią sukėlė vienas iš teisėjų. Tačiau su likusių 3 teisėjų palaikymu jis susikaupė ir sudainavo vieną įspūdingiausių dainų istorijoje Leonard Cohen dainą “Hallelujah”.

Reklama

Nuo pat pirmųjų akordų publika buvo nustebusi, koks žavingas buvo Kyle balsas. Kūriniui įsibėgėjus žiūrovų kūnais ėjo šiurpuliukai, o pabaigoje auditorija kartu su teisėjais Kyle apdovanojo plojimais atsistojus. Po kelių teisėjų komentarų atėjo laikas pasisakyti David, kuris prieš keletą metų pasakė berniukui ne.

Reklama

David matė vienintelį būdą, kaip pagirti dainininką už tokį progresą – jis paspaudė auksinį mygtuką, kuris reiškė, kad Kyle keliauja tiesiai į finalinius etapus. Staiga studiją užpildė aukso konfeti lietus ir laimės ašaros.

Kyle įrodė kitiems ir labiausiai sau, kad niekada negalima nuleisti rankų ties tuo, kas tau labiausiai patinka gyvenime. Gyvenimas susideda iš daugybės “ne”, tačiau tą, kas tvirtai siekia savo svajonės, galiausiai aplanko sėkmė.

Reklama