Skip to main content

Gydytojai bandė įkalbinti moterį atsisakyti vieno vaiko, kadangi jis greičiausiai turės dauno sindromą

Dviejų berniukų motina pasakoja, kad gydytojai 12-ąją nėštumo savaitę bandė ją „atkalbėti” nuo vieno vaiko, kadangi vienam iš jos sūnų greičiausiai bus dauno sindromas ir galiausiai liks tik vienas vaikas.

Reklama

Tačiau, 37-erių Lizeth Breaux iš Kalifornijos šiandien džiaugiasi, kad tada nepasidavė tokiam spaudimui. Šių metų sausį moteris pagimdė abu berniukus. Tiesa, vienas iš jų serga dauno sindromu, bet moteriai tai visai nesvarbu.

„Iš vienos pusės aš džiaugiausi, kad nepasidaviau spaudimui ir išgelbėjau vaiko gyvybę, iš kitos mane slėgė nerimas, nes bijojau dėl vaiko ateities”, – apie savo išgyvenimus tuo metu pasakojo moteris.

Motina sako niekada neplanavusi nutraukti nėštumo, tačiau gydytojai jai nuolat kalbėjo apie sveikatos komplikacijas, lyg tyčia norėjo versti ją abejoti. Tačiau, moteris niekada neprarado tikėjimo savo sprendimu.

Reklama

Galų gale, mama pasakė, kad tol, kol girdės vaiko plakimą, nenori daugiau girdėti apie visas galimas problemas ir gyvybės nutraukimą.

Gimęs vaikas turėjo tik keletą kvėpavimo problemų. Jam buvo pašalintos tonzilės ir adenoidai, tačiau jis yra visiškai sveikas ir gerai kabinasi į gyvenimą.

Reklama

Lizeth sakė: „Aš žinau, kad mūsų kelyje laukia daug sunkumų ir kovų, tačiau aš nė kiek nesigailiu. Labai myliu abu savo vaikus. Visada gali bijoti ir dvejoti, kad nebus gerai. Tačiau, manau, jog didžioji dauguma mamų pasielgtų taip pat kaip aš ir pasirinktų savo vaiką, kad ir kokį joms beduotų”.

Reklama