Skip to main content

Gydytojai šaukė tėvui, kad šis nustotų gaivinti jau mirusią dukrą. Tačiau netrukus jie negalėjo patikėti savo akimis dėl to, ką padarė išsigandęs, bet ryžtingas vyras

Vienas baisiausių dalykų, kurio niekas nelinkėtų net baisiausiam priešui, yra pamatyti savo vaiką be gyvybės ženklų. Prižiūrėti vaikus ir saugoti juos nuo pavojų yra kone pagrindinė tėvų užduotis, tačiau visi tėvai yra irgi žmonės, sugebantys netyčia padaryti klaidų. Ukrainiečiai Ruslanas ir Anastasija Odonec labai laukė įkurtuvių savo naujuose šeimos namuose.

Reklama

Taip jau nutiko, kad namo statybos užsibaigė beveik prieš naujuosius, todėl naujų metų sutiktuvės buvo puiki proga atšvęsti su artimaisiais. Atvykus svečiams dauguma suaugusiųjų ruošė stalą, šnekučiavosi ir bendravo virtuvėje ir svetainėje, o šalia buvusiame vaikų kambaryje žaidė mažoji Alesia, jos brolis Radomir ir jų pusseserė.

Staiga keletas suaugusiųjų pastebėjo, kad vaikų negirdėti, tad pamatę tuščią kambarį jie pradėjo jų ieškoti. Namo rūsyje šeima įsirengė baseiną, kurį atėjus svečiams pora parodė, tačiau niekas negalvojo, kad vaikai įsmuks ten vieni vėl niekam nematant. Ruslanas vos nepatyrė širdies smūgio kai pamatė, kad jauniausioji jo dukra Anastasija plūduriuoja baseino dugne.

Reklama

Namuose staiga kilo chaosas, buvo iškviesta greitoji, o šoką patyręs tėvas iš karto pradėjo gaivinti nuskendusią dukrą. Jis be perstojo darė dirbtinį kvėpavimą Alesiai, nors niekada to nesimokė. Vyras bandė prisiminti, kaip tai buvo daroma filmuose, tad jis žinojo, kad svarbiausia nesustoti. Atvykę medikai perėmė gaivinimo procesą, tačiau ir jiems po keliolikos minučių niekas nepavyko.

Reklama

Tėvai išgirdo pačią baisiausią frazę savo gyvenime – jų dukrą medikai pripažino mirusia ir jos negalima buvo atgaivinti. Isterijos ištiktas tėvas maldavo medikų nesustoti, tačiau jiems jo neklausius jis ėmėsi veiksmo pats. Vyras negalėjo leisti šiam tragiškam įvykiui taip pasibaigti, todėl jis pripuolė prie mergaitės kūno ir pats tęsė širdies masažą.

Po kelių minučių pastangų jam medikai pradėjo kone šaukti, kad jis nustotų darkyti mirusios mergaitės kūną, kurio jau neatgaivins. Nereikia turėti medicininio išsilavinimo tam, kad suprastum, kad vaikas be širdies plakimo ir deguonies po tokio ilgo laiko jau beveik neturi šansų grįžti į savo kūną.

Reklama

Vyras nesustojo daryti dirbtinio kvėpavimo sekančias 30 minučių, kol galiausiai jis užčiuopė silpną puslą. Situacijos negalėję suvaldyti medikai negalėjo patikėti savo akimis. Nepasidavęs panikai tėvas sugebėjo užvesti vėl mergaitės širdį, kuri pradėjo plakti vis stipriau ir stipriau. Mergaitė kuo skubiausiai buvo nugabenta į ligoninę, kurioje ji buvo komos būsenoje.

Reklama

Gydytojai ir vėl perspėjo tėvus, kad mergaitės smegenys, išbuvusios tokį ilgą laiką be deguonies, gali būti beveik nefunkcionalios. Jei ji pabus, yra milžiniška tikimybė, kad ji liks paralyžuota, neįgali, nekalbanti ir nevaikštanti mergaitė. Laimei, ją prižiūrėjo labai kompetentingi gydytojai ir visų nuostabai, mergaitė po poros savaičių atsibudo iš komos būsenos.

Nors to niekas nesitikėjo, mažoji Alesia ir kalbėjo, ir greitai atsigavo bei grįžo į savo normalią būseną. Mergaitė buvo sveika ir visiškai nepažeista traumos. Šios šeimos istorija netruko pasklisti ne tik po visą Ukrainą, tačiau ir pasaulį. Įvyko tikras medicininis stebuklas, tačiau daugiausia žmonės išreiškia pagarbą tėvui, kuris nenuleido rankų.

Tik jo dėka Alesia yra gyva šiandien ir gali džiaugtis vaikyste po siaubingos patirties. Išgyvenus tokią tragediją, kuri laimei baigėsi gerai, visa šeima kur kas stipriau brangina ir saugo vienas kitą.

Reklama