Skip to main content

Jim Carrey – vienas žinomiausių aktorių pasaulyje, tačiau mažai kas žino, kaip atrodo jo 33 metų dukra

Jim Carrey yra neabejotinai vienas populiariausių komedijos aktorių Holivude. Aktorius, dešimtmečiais juokinęs milijonus gerbėjų, savo asmeninio gyvenimo nedemonstravo ypač viešai, tačiau jo ypatingai ir neslėpė.

Reklama

Žiūrovų numylėtinis šiandien yra akivaizdžiai kitoks, negu jis atrodė kultiniuose filmuose, kurie išgarsino jį visame pasaulyje. Tačiau reikia juk prisiminti, kad filmai “Kaukė” ar “Eisas Ventura” išėjo net prieš 26 metus.

Aktoriaus asmeninis gyvenimas nebuvo labai nusisekęs, nors pirmoji Jim santuoka truko solidžius 8 metus. Su pirmąja žmona Melissa Wormer aktorius susilaukė dukros, kuri nuo pat pirmų dienų buvo apsupta didelės meilės.

Reklama

Kadangi Jim sulaukė didelės sėkmės savo karjeroje, po skyrybų jis mokėjo solidžius alimentus savo dukros Jane išlaikymui. Tačiau skyrybos su dukros mama niekados nebuvo priežastimi nutolti nuo savo vienturtės dukros, tad jam pavyko išlaikyti su ja nuostabius santykius.

Reklama

1996-aisiais aktorius vedė dar kartą savo kolegę Lauren Holly, tačiau jų sąjunga nutrūko praėjus vos metams. Jim vienturtė Jane Erin Carrey nors ir gyveno pakankamai pasiturintį gyvenimą savo tėvo dėka, pasiekusi pilnametystės ji nevengė dirbti paprastų darbų.

Pavyzdžiui, ji net 6 metus dirbo padavėjos darbą, kuris jai patiko. Po kurio laiko ji nusprendė siekti savo aistros ir bandė kurti muziką. Keletas jos kūrinių pateko ir į tėčio vaidintame filme “Bukas ir bukesnis 2”.

Reklama

Ji taip pat ištekėjo, tačiau jos santuoka taip pat nutrūko po metų. Tačiau didžiausias merginos pasididžiavimas yra sūnus Jackson Riley Santana, kuriuo atsidžiaugti taip pat negali ir senelis Jim. Mergina savo kelyje į muziką stengėsi save išbandyti ir „Amerikos dievaitis” (angl. American Idol) dainavimo konkurse.

Reklama

Laidoje be abejonės ji pasakojo apie savo vaikystę vieno žymiausių aktorių šešėlyje, tačiau Jane pasakojo, kad džiaugėsi savo gyvenimu ir neturėjo labai didelių bėdų dėl to, kad ją kas nors persekiotų ar kaip nors kitaip kėsintųsi į jos privatumą.

Nors merginai ir buvo ir tebėra sudėtinga ieškoti savęs mėgstamoje veikloje, jai niekada netrukdė tėvo žinomumas. Jos savęs paieškos yra paprasčiausias įrodymas, kad ji yra toks pats paprastas žmogus, kaip ir visi.

Jane atranka į „Amerikos dievaitį”:

Reklama