Skip to main content

Kai po 35 metų darbo paštininkas ruošėsi išeiti į pensiją, jo bendruomenė nutarė padaryti jam staigmeną. Tai, ką vyras pamatė paskutinę darbo dieną, jį šokiravo

Daug kam atrodytų, kad paštininko darbas yra absoliučiai niekuo neypatingas. Tačiau istorija iš vieno miestelio Džordžijos valstijoje kuo puikiausiai parodo, kad gali būti kitaip. Vyras vardu Floyd Martin paštininku šioje vietovėje dirbo paskutinius 35 metus.

Reklama

Floyd yra tas žmogus, kuris be galo myli savo darbą. Tačiau visada kiekvienam ateina laikas išeiti ir užtarnauto poilsio. Jis visada puoselėjo gražius santykius su visais savo darbo kelyje sutiktais žmonėmis. Bendravimas su tų pačių šeimų  ištisomis kartomis buvo būtent tai, kas labiausiai vyrui patiko šiame darbe.

Kai bendruomenės narių buvo paklausta, kuo Floyd taip patinka tiek mažiausiems, tiek suaugusiems, visi turėjo tą patį atsakymą. Jis yra labai geras ir nuoširdus žmogus, kuris niekada nepraeis pro šalį, jei matys, kad reikia pagalbos.

Reklama

Jis visada turi saldainių mažiesiems, kurie pašto laukia turbūt labiau nei suaugusieji. Floyd tapo tokiu artimu daugeliui žmonių, kad net dalyvaudavo gimtadieniuose ir kitose šeimų šventėse. Šis nesavanaudiškas vyras net dovanodavo dovanas vaikams išleistuvių proga, arba verkdavo kartu su augintinio netekusiomis šeimomis.

Reklama

Kai bendruomenė sužinojo, kad jų brangus paštininkas išeina į pensiją, vienbalsiai buvo nuspręsta padaryti ką nors gražaus vyrui atsisveikinimo proga.  Visi 500 namų, kuriuos kasdien lanko Floyd, gavo skrajutę su specialia informacija.

Visi norintys buvo paskatinti paskutinę Floyd darbo dieną papuošti savo pašto dėžutes šventiškai. Tai buvo pirmoji siurprizo dalis, kuri į darbą atėjusį vyrą sugraudino iki ašarų. Tai buvo tik pradžia. Po to, kai Floyd atliko savo paskutinės dienos pareigą ir išdėliojo paštą į šimtus specialiai jam papuoštų dėžučių, jo laukė dar didesnis siurprizas.

Reklama

Jis buvo pakviestas į vakarėlį jo garbei, į kurį susirinko 350 žmonių. Visa bendruomenė panoro išreikšti pagarbą ilgus metus jiems tarnavusiam paprastam žmogui. Galiausiai smagaus vakarėlio metu buvo išlieta daug džiaugsmo ir atsisveikinimo liūdesio ašarų.

Reklama

Šventės metu buvo surinkta net pinigų, skirtų ilgai lauktoms Floyd atostogoms finansuoti. Netrukus vyras pasimėgaus saule ir jūra Havajuose. Visa ši šventė buvo didžiausias siurprizas paštininkui, kuris niekada nesitikėjo tokio išleistuvių vakarėlio.

Vyras jautėsi pagerbtas ir suprato, kad savo darbą per pastaruosius 35 metus atliko gerai. Tačiau ko jis pats nesuvokė, tai kad savo darbą jis atliko kur kas daugiau, nei tiesiog gerai. Jis buvo žmogus, artimai atsidavęs savo bendruomenei, todėl jis nusipelnė visko, ką gavo šventės metu. 

Reklama