Skip to main content

Kavinėje senolių pora valgė vieną patiekalą per pusę. Susikrimtę nepažįstamieji siūlė pavaišinti juos, tačiau močiutė pasakė tai, ko niekas nesitikėjo

Senolių pora atėjo į greito maisto kavinę ir atsisėdo prie vieno iš staliukų. Šalia jų buvo daug žmonių, tačiau mažai kas kreipė į juos dėmesį. Netrukus senjorai užsisakė maisto, kurį gavo labai greitai. Tačiau šalia sėdėję nepažįstamieji pastebėjo, kad pora užsisakė tik vieną mėsainį, vieną porciją bulvyčių ir vieną gėrimą.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Aplinkiniai iš karto pagalvojo, kad senoliai negali sau leisti nusipirkti ko nors daugiau. 

Ar galėčiau jus pavaišinti kuo nors dar?” – paklausė įsidrąsinusi nepažįstamoji.  Merginai akivaizdžiai pagailo senjorų poros. 

Asociatyvi nuotrauka

Ne, ačiū, mums viskas gerai” – atsakė senoliai. 

Senukas gražiai išvyniojo mėsainį iš popieriaus, perpjovė jį per pusę ir pradėjo valgyti. Jo žmona ir toliau sėdėjo priešais jį ir nieko nepalietė. Netrukus senukas padalino visas bulvytes po lygiai ir sudėjo vieną krūvelę žmonai, kitą sau.

Reklama
Asociatyvi nuotrauka

Jis ir toliau lėtai valgė, o moteris stebėjo. Porą pastebėjo ir jaunas vaikinas, kuris nieko nelaukęs priėjo prie jų norėdamas vėl jiems pasiūlyti nupirkti antrą porciją maisto. 

“Ne, mums visko užtenka. Mes visada pasidaliname ir pavalgome būtent nuo tiek maisto”  – atsakė senukas žiaumodamas mėsainį.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Tačiau kai senolis baigė valgyti, visi pastebėjo, kad moteris net nepalietė savo maisto dalies. Jos nepažįstamasis paklausė: “Kodėl jūs nepalietėt savo maisto dalies? Jūs nevalgysite?” 

Aš juk sakiau, mes viskuo dalijamės. Aš laukiu, kol jis man duos dantis!”

Asociatyvi nuotrauka

 

Reklama