Skip to main content

Kino žvaigždės, kurie tampa super herojais ne tik kine – 10 garsenybių, išgelbėjusių gyvybes žmonėms realiame gyvenime

Dėl nelabai aiškios priežasties mes dažnai manome, kad Holivudo žvaigždės, kurias matome televizijos ir kino ekranuose, yra visai kitokie nei eilinis žmogus. Galbūt aktorių atliekami vaidmenys sukuria iliuziją, kad jie yra kone dievaičiai. Nors visi jie yra tokie patys žmonės, kaip ir mes, tačiau saujelė jų ir realiame gyvenime padaro žygdarbius. Štai 10 aktorių, kurie tikrame gyvenime yra išgelbėję kito gyvybę:

Leonardo DiCaprio

Reklama

Aktorius leido naujametines atostogas kartu su savo mergina Camila Morrone ir keliais draugais jachtoje. Staiga jie išgirdo pagalbos šauksmą per radiją. Buvo paskelbta žmogaus, iškritusio už borto paieška ir buvo kviečiami visi aplink esantys gelbėtojai ir savanoriai. Leo su draugais buvo vienintėliai civiliai, kurie pasiryžo prisijungti prie paieškų. Atėjus vakarui ir pradėjus kilti audrai, būtent aktoriaus jachta surado dingusį žmogų, kuris jau buvo praleidęs 11 valandų vandenyje.

Dolly Parton


Dolly Parton kalėdinio filmo „Kalėdos aikštėje“ filmavimo aikštelėje išgelbėjo 9-metę kolegę, kuri vos nepapuolė po automobilio ratais. Dolly taip pat paaukojo milijoną dolerių Moderna laboratorijai, kuri sėkmingai sukūrė koronaviruso vakciną. Potencialiai Dolly prisidėjo ir prie daugiau gyvybių išsaugojimo.

Dr. Mehmet Oz

Reklama

Populiaros sveikatingumo laidos vedėjas daktaras Ozas buvo pirmasis, kuris kelyje pastebėjo mokyklinio autobuso degantį ratą. Jis sugebėjo sustabdyti vairuotoją ir evakuoti vaikus.

John Malkovich

Reklama

John Malkovich dažniausiai vaidina blogiukus filmuose, tačiau vieną dieną jis realybėje tapo super herojumi. John būdamas Toronte pamatė turistų grupelę, iš kurių vienas užkliuvo už pastolių ir persipjovė sau gerklę. John sugebėjo užspausti žaizdą ir neleido vyrui nukraujuoti.

Tom Cruise


Vienas populiariausių aktorių pasaulyje vieną dieną tapo avarijos liudininku. Buvo partrenkta mergina, kuriai jis pirmas suteikė pagalbą, iškvietė medikus ir iki paskutinės minutės buvo šalia. Sužinojęs, kad mergina neturi sveikatos draudimo, jis padengė jos medicinines išlaidas.

Kate Winslet

Reklama

Žavioji “Titaniko” aktorė panaudojo savo drąsą atostogu metu, kai svečiavosi pas milionierių Richard Braanson. Staiga prabangiuose namuose naktį kilo gaisras ir būtent Kate surado Richard 90-metę mamą ir ją išgelbėjo iš pastato.

Harrison Ford

Reklama

Harrison Ford priklausančiu sraigtasparniu pats aktorius savanoriauja įvairių dingusių žmonių paieškose. Licenzijuotas pilotas rado jau ne vieną žmogų, pasiklydusį nacionaliniuose parkuose ir miškuose.

Jamie Foxx

Jamie tapo labai kraupios avarijos liudininku. Jis matė, kaip šalia važiuojantis automobilis prarado kontrolę ir kelis kartus apsivertė. Sulamdytame automobilyje kilo gaisras, tad Jamie ir jo draugui, kuris buvo medikas, teko ištraukti iš liepsnojančio automobilio du žmones.

Steve Buscemi


Steve dalyvavo rugsėjo 11-osios įvykių gelbėjimo operacijoje. Dar jaunystėje, prieš tampant aktoriumi, Steve dirbo gaisrininku. Jis negalėjo likti abejingu įvykus tragedijai jo mieste Niujorke, todėl jis buvo vienas iš savanorių, gelbėjusių žmones, palaidotus griuvėsiuose.

Gerard Butler

Aktorius 1997-aisiais pikniko Škotijoje metu išgelbėjo 14-metį gerniuką, kuris skendo.  Aktorius be baimės šoko į judrios užės vandenį ir ištraukė berniuką į krantą.

 

Reklama