Skip to main content

Mergina visada svajojo apie tapimą mama, tačiau gniuždanti diagnozė priverti ją rinktis tarp savo ir kūdikio gyvybės

Jennifer Lake buvo vos šešiolika metų, kai ji staiga pasijuto blogai. Jennifer buvo eilinė paauglė, lankiusi vidurinę mokyklą, tačiau ją pradėjo kankinti nepaaiškinami galvos skausmai, tad sunerimusi ji kreipėsi į gydytojus.

Reklama

Toliau sekė daug alinančių tyrimų ir baisi diagnozė – merginos galvoje rastas auglys. Tai buvo viena baisiausių žinių, kokias tik galėtų išgirsti jauna mergina. Jos gyvenimas iš nerūpestingos jaunystės staiga pavirto sunkia kova prieš vėžį.

Iš pradžių gydytojai sakė, kad auglys yra apie 2 cm skersmens, tačiau išsamesni tyrimai parodė dar didesnį auglį ir tai, kad vėžys yra išplitęs jos kūne. Mergina sužinojo, kad jos šansai išgyventi po gydymo yra menki. Kalbėdama su gydytojais ji atskleidė, kad viena didžiausių jos svajonių buvo tapti mama. Tačiau dėl chemoterapijos moterys būna nevaisingos, todėl jos svajonei nebuvo lemta išsipildyti. Arba taip jau teigė gydytojai. Visgi vieną dieną Jennifer ir jos vaikinas Nathan suprato, kad laukiasi kūdikio.

Reklama

Ši saldžiai karti akimirka nulėmė, kad merginai teko pasirinkti – ar nutraukti nėštumą ir tęsti chemoterapiją, ar nustoti gydytis ir nėštumo metu išnešioti sveiką kūdikį. Kadangi mergina suprato, kad bet kokiu atveju nėra garantijų, kad ji išgyvens, ji nusprendė įgyvendinti savo svajonę ir tapti mama. Po devynių mėnesių pasaulį išvydo mažylis Chad Michael.

Praėjus šešioms dienoms po berniuko gimimo, jie abu su mama buvo išleisti namo. Kad ir kaip liūdna, tačiau Jennifer mirė po sekančių šešių dienų namie.

Reklama

Jennifer visiems parodė, koks stiprus yra motiniškas instinktas, kuris lėmė jos auką – jos pačios gyvybę. Nors nuo merginos mirties 2011-aisiais praėjo jau 11 metų, jos sūnus daug žino apie savo mamą, kuri pasiaukojo dėl jo. Jennifer šeimos nariai, kurie rūpinasi berniuku, pasirūpina, kad mamos atminimas visada liktų sūnaus širdyje.

Reklama