Skip to main content

Kūrybinga 12-metė karantino metu atnaujino kambario interjerą vos už 50 svarų. Pažiūrėkite, kaip originaliai pasikeitė šeimos namai mergaitės entuziazmo dėka

Šie metai ne vienam žmogui pakeitė gyvenimą aukštyn kojomis. Pasaulyje siaučianti pandemija pakeitė didelės dalies žmonių kasdienybę, ypač kai daugelyje šalių buvo paskelbtas karantinas. Buvome priversti ne tik dirbti ar mokytis iš namų, tačiau ir praleisti žymiai daugiau laiko vieniems su kitais. Daug kas susirado naujų hobių, pradėjo sportuoti ar atvirkščiai, pasinaudojo galimybe pailsėti nuo chaotiško gyvenimo ir pasimėgauti buvimu namie. Tikrai ne vienas jau matėme, kaip šeimos ėmėsi naujų projektų, renovacijų ar smulkaus remonto darbų karantino metu. Tačiau štai Bea Levache iš Jungtinės Karalystės ir jos karantino projektas vertas plojimų atsistojus.

Reklama

Nepaprastai stilingi kambario pokyčiai vos už 50 svarų – kas galėtų patikėti? Tačiau Bea ir jos šeimyna savo instagram puslapyje įrodė, kad šiek tiek užsispyrimo ir noro padirbėti gali daug. Mergaitė ne tik renovavo darbo kambarį namuose, padėjo dekoruoti smulkiomis detalėmis namų sienas, tačiau ir visiškai transformavo namų skalbyklą/buitinį kambariuką.

Reklama

Kambaryje buvo perdažytos spintelės ir sienos, pakeistos spintelių rankenėlės ir pridėti keli dekoro akcentai. Atrodo visai nedaug, tačiau kaip skirtingai atrodo kambarys prieš ir po? Bea neslepia, kad seka mamos pėdomis.

Reklama

Ji į pagalbą kviečia ne tik mamą ir brolį, tačiau daug idėjų ir paprasčiausių instrukcijų ji randa internete. Nenuostabu, šiandien internetu galime susirasti bet kokią informaciją, tad jokie projektai nebūna per sudėtingi.

Štai jos mama Susan šiemet ruošėsi atnaujinti virtuvę, tačiau kai ji išgirdo naujos virtuvės baldų ir pačios patalpos remonto kainą, ji nusprendė daryti viską pati. Jai apskaičiavo, kad naujai virtuvei teks pakloti net 22 tūkstančius svarų!

Reklama

Susan transformavo ją vos už 400 svarų. Štai ši kūrybinga šeimyna parodo, kad ne visada reikia samdytis dizainerius ir leisti tūkstančius namų interjerui. Moteris savo instagram paskyroje taip pat dalinasi patarimais, kaip pigiai atnaujinti daiktus ir kaip panaudoti jau tai, ką turite namie.

Reklama

Šiandien parduotuvėse tikrai galima susirasti stilingų tapetų ar plytelių, tad nebėra būtinybės samdytis interjero dizainerių, nes stilingus namus galima susikurti ir patiems.

namai yra tikras įrodymas, kad atraitotos rankovės ir didelis užsidegimas “pasidaryk pats” projektams gali pakeisti nuobodžius namus į tokius kaip iš žurnalų viršelių.

Reklama