Skip to main content

Lėktuvas negalėjo palikti oro uosto dėl neaiškios priežasties. Netrukus viena moteris išsitraukė telefoną ir nufotografavo, kas vyko

Visi, kas nors kartą keliavo lėktuvu žino, kad užstrigti oro uoste yra vienas labiausiai erzinančių dalykų. Net menkiausias trikdis gali sustabdyti lėktuvą nuo pakilimo net keletui valandų. Kristen Wiley buvo viena iš keleivių, skridusių Aliaskos oro linijų reisu iš Sietlo į Takomą.

Reklama

Ji, kaip ir kiti keleiviai nesuprato, kodėl lėktuvas, kuriame jau buvo susėdę visi keleiviai, nejudėjo iš vietos numatytu laiku. Staiga ji pamatė keletą skrydžio palydovų ir kitą uniformuotą vyrą bendraujantį su viena iš keleivių. Tai buvo moteris, serganti demencija.

Su ja kartu skrido jos vyras ir jos terapinis šuo. Moteris staiga patyrė panikos priepuolį ir pradėjo nesiorientuoti kur ji yra ir kodėl. Be abejonės, lėktuvas su didelį stresą patiriančiu keleiviu negalėjo pakilti skrydžiui, todėl darbuotojai bandė kitaip išspręsti situaciją. Kristen nusprendė išsitraukti telefoną ir nufotografuoti situaciją dėl to, ką ji išgirdo sedėdama šalia.

Reklama

Moteris labai nustebo darbuotojų profesionalumu ir taktiškumu. Jie labai švelniai bandė keleivę nuraminti, užtikrinti jos gerą savijautą ir sumažinti jos stresą. Sergančiųjų demencija artimieji niekada nežino, kokiomis akimirkomis jų savijauta pablogės, todėl visa situacija net moters vyrui buvo netikėta.

Reklama

Tačiau netrukus Kristen buvo sužavėta tuo, kaip oro linijos pasielgė su bėdos ištikta pora. Jie buvo nepaprastai geranoriški ir mandagūs su streso ištikta keleive. Jie mandagiai pasiūlė juos apgyvendinti viešbutyje vienai nakčiai ir pabandyti išskristi rytoj. Visas išlaidas padengė oro linijos, o moteriai buvo suteikta galimybė tiesiog komfortabiliai nusiraminti ir susitvarkyti su savo savijauta.

Kristen niekada nematė, kad didelė kompanija suteiktų tokį nuostabų dėmesį savo klientams, todėl ji nė neabejojo, kad turi apie įvykį papasakoti visiems. Ji pasidalino nuotraukomis savo Facebook paskyroje, kurioje papasakojo visą įvykio istoriją.  Tą dieną ji įsitikino, kad ne visos kompanijos galvoja tik apie pelną, o ne apie žmogų. Per pastaruosius metus žiniasklaidoje pasirodydavo istorijos, kai avialinijos jėga išvarydavo niekuo dėtus keleivius iš lėktuvų, taip užsitraukdamos sau gėdą. Kristen buvo laiminga nes matė, kad pasaulyje dar liko gerumo ir atjautos.

Reklama