Skip to main content

Lizą tėvai šaltakraujiškai paliko likimo valiai tuščiame name kai jai buvo vos 12 mėnesių. Mergaitė užaugo tikra gražuole – štai kaip ji atrodo šiandien

Daugiau nei prieš 16 metų  Yaroslavl miestą Rusijoje sukrėtė įvykis, kurio joks miesto gyventojas nesitikėjo. Vieną dieną vyras, gyvenęs miestelyje, praeidamas pro vieną namą išgirdo tarsi kūdikio verksmą. Nusprendęs, kad jam pasivaideno, jis nuėjo toliau savo reikalais.

Reklama

Po poros dienų jis vėl išgirdo tą patį triukšmą ir nusprendė iškviesti policiją ir kartu su jais jis įėjo į svetimus namus apžiūrėti, kas ten vyksta. Jo nuostabai, name nebuvo nieko – nei vieno daikto ar baldo. Tik viename kambaryje ant šaltų grindų jis rado vos metų amžiaus vaiką.

Mergaitė buvo sušalusi, išsigandusi ir išbadėjusi. Policija bandė išsiaiškinti, kur yra mergaitės tėvai, tačiau netrukus visi suprato, kad jie paliko ją likimo valiai. Mažylė Liza buvo paguldyta į ligoninę, kur atsigavo. Būnant ligoninėje mergaitę pastebėjo moteris vardu Inna.

Reklama

Ji lankė mažylę ir rūpinosi ja, kol jai pagerėjo. Inna rūpinosi ja it savo vaiku – ji nešė jai maistą, drabužėlius, žaislus. Moteris greitai pajuto labai stiprų ryšį su mažyle, tad kai mergaitė buvo perduota vaikų namų globai, ji nusprendė, kad metas žengti kitą žingsnį. Inna pradėjo ruošti įvaikinimo dokumentus.

Reklama

Moteris ją pamilo kaip savą ir visai netrukus mažoji Liza prisijungė prie Innos šeimos. Mergaitė dėl patirto įvykio, kai ją paliko jos tėvai, buvo labai traumuota. Jai sunkiai sekėsi išmokti vaikščioti, ji baidėsi net menkiausių garsų. Bet begalinė Innos meilė ir kantrybė lėmė, kad mergaitė užaugo gabia gražuole.

Nesuklystume pasakydami, kad Liza tiesiog pražydo mylinčios šeimos ir ją branginusios įmotės glėbyje. Sulaukusi paauglystės Liza sudalyvavo keliuose grožio konkursuose, mokėsi šokti ir užsiėmė kita įdomia jai veikla. Nuo pat pirmų dienų, kai Inna pamatė Lizą, ji žinojo, kad ateityje mergaite bus tikra gražuole.

Reklama

Ji buvo išskirtinės išvaizdos, tamsios odos ir tamsių plaukų bei akių. Būtent mergaitės išskirtinumas lėmė, kad užaugus jai pasisekė padirbėti modeliu. Lizai pasisekė net užsidirbti pinigų pozuojant nuotraukose garsiems prekių ženklams ir jų parduotuvėms.

Reklama

Staiga Liza išgarsėjo dėl savo išvaizdos ir labai sudėtingos praeities, o jos istorija apskriejo visą Rusiją laidos “Pust Govoryat” metu. Būtent tada ji susitiko su savo biologine mama, kuri sužinojusi apie savo dukters šlovę, panoro ją pamatyti. Visiems leidos metu buvo akivaizdu, kad kadaise mergaitę apleidusi mama atgailauja, tačiau daugelis abejojo dėl jos tikrųjų motyvų.

Biologinė mama ner iškėlė klausimą apie Lizos susigrąžinimą, tačiau visiems buvo aišku, kad galutinis sprendimas galėjo būti tik pačios Lizos. Mergaitė neslėpė nuoskaudos tėvams, kurie ją taip šaltakraujiškai paliko. Pagražinti ir pakeisti tų aplinkybių, kuriose Liza buvo palikta likimo valiai, o gal net ir miriop, nebuvo įmanoma.

Nepaisant visko, kas nutiko jai išgarsėjus ir po susitikimo su biologine mama,  mergaitė ir toliau gyvena su savo įmote Inna ir toliau lavina savo talentus. Dabar Lizai 17-ka, o jos grožis su kiekvienais metais tik auga. Mergina toliau sėkmingai dirba modeliu ir džiaugiasi galėdama savo veikla tokiame jauname amžiuje padėti išlaikyti šeimą.

Kad ir kaip bebūtų, Lizos gyvenimas susiklostė taip, kaip susiklostė tik begalinės jos įmotės Innos dėka. Ši istorija dar kartą parodo, kad ne tie tėvai, kurie pagimdo, o tie, kurie užaugina. Žemiau galite pažiūrėti įrašą rusų kalba apie šią jautrią istoriją :

Reklama