Skip to main content

Maisto išvežiotojas buvo suimtas pakeliui pas klientą, tačiau maistas pasiekė galutinį gavėją

Įsivaizduokite kad po ilgos dienos jūs norite atsipalaiduoti namie ir nesirūpinti maisto gamyba. Jūs užsisakote maisto į namus ir atsipalaidavę laukiate savo vakarienės, tačiau staiga šalia Jūsų durų ateina policija.

Reklama

Toks vaizdelis gali sugluminti net ir atspariausią stresui žmogų. Būtent toks scenarijus įvyko vienam vyrui iš Berkšyro grafystės Jungtinėje Karalystėje. Pasirodo, vairuotojas, kuris pristatinėjo vyrui kebabą, buvo ieškomas policijos dėl įtarimų prekyba narkotikais.

Prie viso to prisidėjo dar tai, kad išvežiotojas neturėjo teisių, jo automobilis neturėjo nei draudimo, nei apmokėtų mokesčių, o viena iš padangų buvo labai pavojingos būklės.

Reklama

Tą vakarą maisto išvežiotojui tikrai nepasisekė – vaikinas buvo sustabdytas ir vietoje suimtas. Policija taip pat pateikė ir įtarimus būnant apsvaigus nuo narkotikų. Tačiau labiausiai kuriozinė šios istorijos dalis buvo policininko geranoriškumas. Pamatęs maisto gavėjo adresą pareigūnas suprato, kad jo namas yra vos už 3 namų nuo jų buvimo vietos. Jis skyrė porą minučių savo laiko ir pristatė užsakovo kebabą į laiku.

Reklama