Skip to main content

Mama neturi santaupų, nes išleidžia 40 tūkst. per metus savo dukryčių lepinimui

Dviejų vaikų mama vietoj to, kad kauptų santaupas, nieko neskaičiuoja ir išleidžia pinigus savo vaikams. Šiems ji perka dizainerių siūtus drabužius, o per Kalėdas ir gimtadienius perka dovanas, kurių vertė siekia per 2 tūkst. svarų.

Reklama

Laura McNaughton iš Faifo, Škotijos, pasakoja, kad neturi sutaupiusi pinigų, nes viską išleidžia savo mylimiems vaikams. Per metus išlaidos siekia 40 tūkst. svarų per abu vaikus. Ji neleidžia savo mylimoms dukroms Darci ir Merci du kartus dėvėti tų pačių drabužių. Negana to, apranga siuvama dizainerių arba perkama iš brangiausių parduotuvių.

Savo vyresnei dukrai Darci, kuriai 12 metų, Laura duoda 20 svarų dienpinigių, taip pat apmoka 100 svarų per mėn. telefono sąskaitą. Dauguma kritikuoja tokį neatsakingą mamos netaupymą ateičiai, tačiau moteris pasakoja, jog niekada nepamiršta apmokėti komunalinių ir kitų sąskaitų, be to yra nusistačiusi ir kortelės išlaidų ribas, kad visada liktų tam tikra pinigų suma. Šeima niekad neskaičiuoja pinigų išleidžiamų maistui, bei gerai maitinasi. Tačiau, Laura grynųjų pinigų beveik niekada neturi – visi jie išleidžiami vaikams.

Reklama

Vieniša mama pasakoja kaip vien dovanoms ji išleidžia tūkstančius svarų, o kur dar įvairūs skanėstai ištisus metus. Laura net nežiūri į perkamų dalykų kainas. Pavyzdžiui, ji yra nupirkusi 250 svarų vertės „Gucci“ diržą ir kitokių 300 svarų vertės drabužių per mėnesį. Ir nors mergaitės greitai išauga drabužius, o ypač mažoji, ji vis tiek perka pavyzdžiui 150 svarų vertės megztukus iš Rusijos, taip pat kailinius drabužius ir aksesuarus iš kitų užsienio šalių. Nepaisant to, kad Merci yra vos 18 mėnesių, ji turi drabužių spintą, kurios pavydėtų ir 20 kartų vyresnės moterys.

Reklama

Laura jaučiasi visiškai normaliai dėl savo išlaidų, be to, sako, jog ji bent jau neišleidžia pinigų alkoholiui ir cigaretėms. Moteris pasakoja, jog ši investicija kažkada gali atsipirkti ir siekia dukrytes paversti žinomais socialinių tinklų veidais. 12-metė Darci sulaukia daug peržiūrų „TikTok” programėlėje, tuo tarpu Merci turi daugiau, nei 15 tūkst. sekėjų „Instagram” platformoje ir jai įvairios kompanijos jau pradėjo siųsti drabužius nemokamai, kad ši juos reklamuotų savo paskyroje.

Reklama