Skip to main content

Mergaitė įrašinėjo mokytojai savo namų darbus, o į kadrą patekęs jos tėtis nusprendė pasimaivyti. Vyras nesitikėjo, kad dukra parodys visiems tai, ką jis išdarinėjo

Pastarieji metai pandemijoje stipriai pakeitė ne tik suaugusiųjų, tačiau ir mažylių gyvenimus. Mokyklai persikėlus į miegamuosius, namų svetaines ir virtuves, vaikai susidūrė su daugybe iššūkių mokymosi metu. Tačiau vaikai daugybę kartų įrodė, kad jie yra lankstūs ir nesunkiai adaptuojasi prie visų sąlygų, kokias jiems duoda gyvenimas.

Reklama

Delaney Jones yra tik pirmoje klasėje, tačiau sumani mergaitė visada rodė didelį savarankiškumą. Net ir mokydamasi nuotoliniu būdu, ji mokėjo pati prisijungti prie sistemos, atlikti visas jai suteikiamas užduotis net neprašydama pagalbos pas savo tėvus.

Delaney tėtis Isaac džiaugėsi dukros savarankiškumu, nes be jos namuose ūžė dar du jos broliai, tad visiems vaikams suvaldyti jam neužtektų rankų. Tačiau šauni šeima net ir pandemijos metu nepraranda ūpo ir moka pasilinksminti. Juk pozityvioje aplinkoje auga laimingiausi vaikai! 

Reklama

Pats to nežinodamas, Isaac netyčia tapo dukros namų darbų video dalimi. Vyras manė, kad dukra užsiima rankdarbiais ir kaip visada filmuoja kvailus filmukus, kuriuos vėliau išsisaugo savo naudojimui. Jis nežinojo, kad dukra įrašinėja namų darbų video mokytojai, kurį vėliau ji privalėjo nusiųsti į mokyklą.

Reklama

Isaac tuo pat metu sukiojosi virtuvėje ir išgirdęs mėgstamą dainą jis negalėjo susivaldyti neparodęs keletą unikalių šokių judesių. Vėliau prie jo dainavimo ir pakvaišusių judesių prisijungė ir jauniausias šeimos vaikas bei Delaney vyriausias brolis. Mergaitė pritariamai juokėsi iš savo šeimos narių, tačiau ir prašė ramybės savo darbeliams atlikti. Tėvas nė neįsivaizdavo, kad dukra siųs šį video mokytojams.

Kai po kelių dienų Delaney mama patikrino dukros namų darbų video, ji atrado video, kuris akivaizdžiai nebuvo skirtas plačiai publikai. Tačiau žiūrėdama į besilinksminančią savo šeimą ji juokėsi iki ašarų ir pamanė, kad pozityvia akimirka būtų verta pasidalinti ir su savo draugais Facebook tinkle.

Reklama

Tačiau tokiu įtemptu metu šalyje ir pasaulyje, jos video buvo būtent tai, ko žmonėms reikėjo. Vos per naktį jie tapo interneto sensacija, o jų vaizdo įrašą peržiūrėjo stulbinantys 19 milijonų žmonių. Tačiau tai nenuostabu, nes jų užkrečiantis pozityvumas yra tai, kas praskaidrintų net pačią liūdniausią dieną bet kam!

Reklama

Isaac buvo dėkingas už tūkstančius pozityvių komentarų, kuriuos rašė jam žmonės iš viso pasaulio. Ši šeima priminė visiems, kad net ir sudėtingu metu reikia nepamiršti šypsotis, šokti ir pasijuokti iš savęs. Vyras taip pat pasidalijo auksiniu patarimu visiems tėčiams ir mamoms.

“Draugai, naudokitės tokiomis progomis ir sukurkite malonius prisiminimus su savo vaikais. Tokie linksmi buitiniai gyvenimo momentai yra vienas geriausių tėvystės pliusų! Vaikai taip greitai užauga, tad tikrai suspėkite su jais pakvailioti ir pasijuokti, kol jie nėra tam per dideli!”

Štai ir garsusis video, kuriuo galite pasidalinti ir jūs, jei norite kam nors praskaidrinti dieną! Šios šeimos gera nuotaika yra labiau užkrečiama, nei virusai!

Reklama