Skip to main content

Mergina buvo įsitikinusi, jog spaudžia spuogą, tačiau po kelių valandų teko kreiptis į ligoninę

Netikėtai atsiradęs spuogas ant veido niekada nedžiugina. Daugumai žmonių sunku atsispirti norui išspausti spuogą. Ši mergina taip pat tam neatsispyrė ir pradėjo jį spaudinėti. Tačiau, po valandos, ta vieta, kurią suspaudė mergina, pradėjo tinti. Patinimas plito, atsirado vis labiau stiprėjantis skausmas toje vietoje. Mergina išsigando ir nuvyko į ligoninę.

Reklama

Po apžiūros paskelbta diagnozė sukrėtė merginą. Pasirodo, jog tai visai ne spuogas. Katie susirgo celiulitu. Tai yra jungiamojo audinio uždegimas, bakterinė liga, su labai rimtomis komplikacijomis, galinčiomis sukelti meningitą ir net sepsį. Labiausiai pažeidžiami žmonės, kenčiantys nuo egzemos, psoriazės ir mikozės.

Aplink užkrėstą vietą atsiranda skausmas, patinimas, pūslės, echimozė ir paraudimas. Jei uždegimas tęsiasi, atsiranda karščiavimas arba šalčio krėtimas, prakaitavimas, galvos skausmas ir pykinimas. Kartais infekcija gali išplisti per kraują visame kūne.

Reklama

Katie praleido 4 dienas ligoninėje, po kurių tęsė gydymą antibiotikais namuose. Gali būti, kad mergina infekcija užsikrėtė nenuplaudama makiažo šepetėlių.

Reklama