Skip to main content

Mergina nežinojo, kad yra stebima kamerų automobilių stovėjimo aikštelėje. Video, kuriuo pasidalino jos naujoji bosė, apskriejo internetą

Sporto baro vadybininkė Dakara Spence ir Kayallah Jones susitiko bare pokalbiui dėl darbo. Vadybininkei iš karto patiko merginos pozityvumas ir darbo pokalbis praėjo sėkmingai – Kayallah gavo padavėjos darbą.

Reklama

Netrukus Dakara apsaugos kamerų ekranuose pastebėjo naująją darbuotoją išeinančią iš restorano į automobilių stovėjimo aikštelę. Mergina atrodė besižvalganti į abi puses, tarsi pasitikrindama, ar nėra atvykstančių automobilių. Tačiau tai, ką pradėjo daryti naujai pasamdyta darbuotoja buvo netikėta – mergina sušoko “laimės ir pergalės” šokį.

Vadybininkė net susijaudino matydama, kokia laiminga gavusi darbą buvo Kayallah. Dakara šiuo šiltu trumpu video pasidalino savo Instagram paskyroje, o vaizdelis netruko apskrieti visą internetą ir surinkti milijonus peržiūrų vos per vieną dieną.

Po staiga išpopuliarėjusiu video netrukus komentarą paliko ir pati video heroje, kuri parašė, kad tikrai nemanė, kad yra stebima. “Aš privalėjau tai padaryti!” – sakė mergina, kuri jautėsi labai laiminga ir dėkinga už gautą naują darbą. Pasirodo, Kayallah kaip ir milijonai kitų žmonių prarado darbą dėl COVID -19 pandemijos. Ji taip pat žurnalistams papasakojo, kad paskutinius porą metų jai net teko gyventi gatvėje. Mergina užsimena, kad visados sušoka kvailą pergalės ir laimės šokį, kai iš džiaugsmo negali tverti savo kailyje. Tačiau ji visados manė, kad jos niekas nemato. Tūkstančiai pozityvių komentarų po video taip pat teigia, kaip miela yra matyti nuoširdžiai besidžiaugiantį žmogų. Anot komentatorių, ši mergina akivaizdžiai džiaugsis nauju darbu ir bus pati geriausia darbuotoja.

Reklama