Skip to main content

Mergina norėjo padaryti remontą kambaryje ir pakeisti senus tapetus. Po senais tapetais ji rado žinutę nuo buvusių šeimininkų, kuri ją nustebino ir prajuokino

Remontas namuose kai kuriems žmonėms yra tikras malonumas, tačiau nemažai kam tai yra didelė kančia. Charlotte Morrison su vyru labai nekantravo pagyvinti savo naujų namų Londone dekorą ir nusprendė visuose namuose padaryti kosmetinį remontą.

Reklama

Viename iš kambarių buvo išklijuoti tapetai, kuriuos jau buvo tikrai metas pakeisti. Tačiau to, ką pora rado ant sienos nulupus senus tapetus juos nustebino. Ant vienos iš sienų buvo žinutė nuo buvusio namų šeimininko.

“Jeigu kada nors iš naujo klijuosite šį kambarį tapetais, žinokite: šiam kambariui reikia 8 rulonų. Aš remontui nusipirkau tik 6, tad man pritrūko ir tai mane labai įsiutino.“
Ši juokinga žinutė buvo pasirašyta John vardu 1997-aisiais, gruodžio 21 dieną.

Reklama

Akivaizdu, kad buvęs šeimininkas John blogai apskaičiavo reikiamų medžiagų kiekį ir artėjant Kalėdoms nesugebėjo sėkmingai atnaujinti to kambario interjero. Tikriausiai todėl vyras nusprendė palikti auksinį patarimą būsimiems šeimininkams.

Reklama

Charlotte ši žinutė sukėlė daug juoko, nes akivaizdu, kad vyrui sunkiai sekėsi remontas tuo metu, kai jis nusprendė pasidalinti savo patirtimi ant kambario sienų. Mergina pasidalino nuotrauka internete, kur ji sulaukė lygiai tokios pačios reakcijos iš tūkstančių žmonių. Visi gyrė vyrą už jo naudingą patarimą, kuriuo būtinai pasinaudos naujieji šeimininkai.

Po savaitės mergina pasidalino žinia, kad jie rado žymųjį John, kuris ir toliau visą savo gyvenimą palieka po savęs žinutes ir patarimus visiems visur, kur gali. Nors dabar yra daugybė programėlių, kurios gali padėti apskaičiuoti reikiamą medžiagų kiekį, Charlotte pasinaudos John patarimu iš jo asmeninės patirties. Ji panoro, kad ta žinutė nebūtų parašyta veltui. 

 

Reklama