Skip to main content

Mergina prieš kelionę apsilankė kirpykloje, kurioje kirpėja iš pavydo norėjo sugadinti jai nuotaiką. Tačiau klientė greitai pastatė kirpėją į vietą

Kiekvienas pažįstame bent vieną žmogų savo aplinkoje, kuriam vis kažkas negerai. Nieko su tuo nepadarysi – kai kurie žmonės mato gyvenimą tik per negatyvią prizmę. Kartais žmogus darosi dar nelaimingesnis, kai mato kitų laimę. Ar tai pavydas, ar tai savęs nemeilė – vis vien tai tik gadina tiek savo, tiek kitų savijautas.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Monika ruošėsi važiuoti romantiškų atostogų į Italijos sostinę Romą ir apsilankė prieš išvyką kirpykloje. Tačiau ji nesitikėjo, kad jos kirpėja pasistengs jai sugadinti nuotaiką tą dieną…

Kirpėjo kėdėje neretai vyksta patys įdomiausi pokalbiai. Kai Monikos kirpėja paklausė, kas naujo jos gyvenime, mergina prasitarė, kad vyks su vyru atostogų į Romą.

Asociatyvi nuotrauka

“Į Romą? Ir ko ten dar žmonės važiuoja. Tas miestas yra perpildytas besistumdančių turistų, o gatvės yra purvinos. Jūs tikrai nevykusiai pasirinkote keliauti ten. Na, o kuo skrendate?” – pirmą dozę savo negatyvo išliejo kirpėja.
“Mes skrisime su Ryanair” – atsakė Monika. “Gavome bilietus pusvelčiui!”

Reklama
Asociatyvi nuotrauka

“O dieve, su Ryanair?” – kone sušuko kirpėja. “Juk tai siaubingos oro linijos. Jų lėktuvai yra seni, vietos kojoms beveik nėra. Visi, kas skrenda šiomis oro linijomis yra triukšmingi varguoliai, o apie stiuardesių aptarnavimą aš aplamai patyliu! Bet kokiu atveju… Kur apsistosite Romoje?”
“Radome nedidelį išskirtinį viešbutuką šalia Tiberio upės, vadinasi “Teste”.” – atsakė klientė. 

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

“Gali daugiau nieko nesakyti, žinau tą vietą. Visi mano, kad tai išskirtinė vieta, kai iš tikrųjų tai tikrų tikriausia skylė.” – tęsė kirpėja.
“Na, mes būsime netoli Vatikano, tad galbūt ekskursijos metu pamatysime Popiežių!” – vis dar su šypsena kalbėjo Monika.
“Cha! Pasvajokite… Jūs ir dar milijonas kitų turistų bando pamatyti popiežių. Na, sėkmės jums abiem, šioj kelionėj jums jos prireiks…” – užbaigė kirpėja.

Asociatyvi nuotrauka

Monika paliko grožio saloną su šiek tiek sugedusia nuotaika, tačiau ji greitai vėl nusišypsojo ir skaičiavo paskutines dienas prieš kelionę. Praėjus mėnesiui ji grįžo į tą patį grožio saloną ir be abejonės jos kirpėja prašė papasakoti apie praėjusią kelionę.

“O, buvo tiesiog nuostabu! Viskas prasidėjo nuo to, kad mūsų skrydis buvo beveik pustuštis, todėl mums buvo skirtos pačios geriausios, erdviausios ir patogiausios vietos lėktuve. Tą dieną skrydžių bendrovė paskelbė kažkokią loteriją, ir mes netikėtai laimėjome net 1000 eurų kelionės išlaidoms.

Reklama
Asociatyvi nuotrauka

Gavome taip pat nemokamus gėrimus užkandžius, o aptarnaujantis personalas buvo tiesiog nuostabus ir rūpestingas. Atvykę į Romą dabar jau galėjome leisti sau prabangų taksi iki viešbučio. O kokia staigmena laukė mūsų atvykus ten!

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Pasirodo, viešbutyje buvo ką tik užbaigta multi milijoninė renovacija, o kadangi tai pritraukė daug svečių, mūsų standartinio tipo kambarių buvo jau nelikę. Mus nemokamai apgyvendino prezidentiniuose apartamentuose! Numeris turėjo net milžinišką terasą su vaizdu į Vatikaną.  Jautėmės kaip tikri karaliai ten.” – su plačiausia šypsena pasakojo Monika.

Asociatyvi nuotrauka

“Na, supratau. Bet jau popiežiaus tikrai nesutikote, šitą tai garantuoju 100 procentų…” – sumurmėjo kirpėja.
“Žinokite, mes esame tikri laimės kūdikiai. Kai dalyvavome ekskursijoje Vatikane, vienas iš Šveicariškosios gvardijos sargybinių. Jis paaiškino, kad popiežius periodiškai pasikviečia keletą turistų asmeniniam susitikimui. Mums pasisekė tą dieną būti tarp tų išrinktųjų! Mes susitikome popiežių atskirame kambaryje, aš priklaupiau, pasisveikinau, mes net pasimetėme keletu žodžių!”
O, rimtai? Ką jis sakė?” – su suraukta kakta klausė kirpėja.
“Na, pirmiausia jis man pasakė : “O, vaikeli, kokia berankė kirpėja tau taip žiauriai sugadino šukuoseną?

Asociatyvi nuotrauka

 

Reklama