Skip to main content

Namų tvarkytoja atvyko pas naują klientę, tačiau ji labai pasimetė pamačiusi savo asmeninius daiktus svetimuose namuose. Neilgai trukus viskas išaiškėjo

Namų tvarkytojos darbas nėra pati patraukliausia profesija, kurios trokšta begalės žmonių. Tai yra sunkus, tačiau garbingas darbas, kuris parūpina duoną ant stalo. Cara Simmons myli savo darbą, o tvarkydama tiek savo, tiek klientų namus ji tarsi medituoja. Tačiau kad ir kaip ji besistengtų, vienišai trijų vaikų mamai vis vien būna sunku aprūpinti savo šeimą viskuo, ko reikia.

Reklama

Kaip vienintelė savo šeimos išlaikytoja, Cara dirba be išeiginių, o apie atostogas ji niekada net nesvajojo savo gyvenime. Dėl poilsio trūkumo, moteris ne vieną kartą buvo priversta net kreiptis į gydytojus dėl išsekimo. Vieną dieną jai buvo atsiųstas naujos klientės adresas.

Atvykusi į namus Cara nustebo sužinojusi, kad šeimininkė jau yra susitvarkiusi namus, tačiau Caros pagalbos jai reikėjo kitur. Ji pakvietė nieko nenutuokiančią tvarkytoją į virtuvę, kurioje ji susipažino su profesionaliu šefu. Moteris paprašė Caros padegustuoti vakarienės patiekalus, kuriuos šefas ruošia vakarėliui.

Reklama

Tai skambėjo neįtikėtinai, tačiau nustebusi Cara su malonumu prisėdo prie stalo. Netrukus ji skanavo prabangiausius ir gurmaniškiausius patiekalus, kurių buvo net keletas. Po pusvalandžio kažkas paskambino į tų namų duris. Cara atidarė jas ir įleido du profesionalius masažuotojus, kurie vakarėlio svečiams vakare atliks masažus.

Reklama

Tačiau jiems reikėjo apšilti, tad Cara vėl buvo paprašyta pasavanoriauti ir pasimėgauti masažu. Viskas, kas vyko, buvo neįtikėtina, tačiau nieko nesuprantanti moteris dar nedrįso paklausti, kas vyksta. Ją šeimininkė toliau pasikvietė į miegamąjį, kuriame ji tvarkytojai atidavė naujutėlaičius drabužius, kurie jai idealiai tiko.

Šokas Caros veide tik didėjo. Viskas pasiekė kritinį tašką, kai į namus buvo pristatytos dėžės su daiktais, kurias ji turėjo iškraustyti. Tačiau atidariusi jas Caros žandikaulis atvipo pamačius savo daiktus. Ten buvo jos vazos, jos asmeninės nuotraukos ir kiti niekučiai.

Reklama

Štai tada šiai moteriai buvo atskleista didžioji paslaptis – ji visą laiką buvo filmuojama, o ją “išdūrė” laida, kuri apdovanoja to nusipelniusius žmones. Carą šiai staigmenai nominavo jos viršininkė, kuri matė, kaip jos darbuotoja sunkiai verčiasi gyvenime nepaisant to, kad dirba be išeiginių.

Reklama

Nors moteris galvojo, kad visos lepinimo procedūros ir buvo ta didžioji dovana, jos laukė siurprizas, apie kurį ji negalėjo net sapnuoti. Laidos vedėjas atskleidė, kad namai, kuriuose ji šiandien darbavosi, nuo šiol priklauso jai. Galima tik įsivaizduoti, kokia euforija apėmė Carą su vaikais, kai jie bandė suvokti iki galo tai, kas ką tik įvyko.

Šiai šeimai buvo padovanoti namai, kuriuos laidos vedėjai ne tik nupirko, bet ir pilnai suremontavo komfortabiliam gyvenimui. Iki tol šeima glaudėsi mažame nuomojamame bute, kurį Cara vos išgalėjo išsinuomoti. Nuo šiol ši šeima galės lengviau atsikvėpti, o darbšti mama praleis daugiau laiko su savo vaikais.

Kai visi dalyvavę šioje programoje žmonės pakėlė šampano taures, laidos kūrėjai išdavė paskutinę staigmeną, skirtą Carai ir jos šeimai. Rėmėjų dėka visa šeima nukeliaus pirmą kartą gyvenime atostogų į Meksiką.

Šios istorijos herojė nuo pat jaunystės bandė išbristi iš sunkumų, tad būti namo savininke jai atrodė taip pat realu, kaip nuskristi į mėnulį. Tačiau gerus žmones kartais aplanko angelai kaip jos viršininkė, kurios dėka ir įvyko ši pilna staigmenų diena. 

Pilnas laidos įrašas čia:

Reklama