Skip to main content

Gimdyvė labai pasimetė pamačiusi akušerės veidą, kai ši pirmą kartą paėmė jos mažylį į rankas. Medikę pribloškė tai, kas buvo ant kūdikio kaktos

Vienas svarbiausių dalykų, dėl kurių pergyvena naujos gyvybės laukiantys būsimieji tėvai, yra kūdikio sveikata. Svarbiausia, kad gimtų sveikas – taip linki visi artimieji ir draugai. To paties tikėjosi ir Muratas bei Cyda Engin iš Turkijos, kai laukėsi savo pirmagimio.

Reklama

Viso nėštumo metu nebuvo absoliučiai jokių ženklų, kad su jų sūnumi įsčiose būtų kas nors negerai. Vaisius buvo sveikas ir vystėsi pakankamai gerai. Tik gimimo dieną paaiškėjo, kokio unikalaus vaiko pora laukėsi. Gimdymo metu, pirmoji, kuri paėmė kūdikį ant rankų, buvo akušerė.

Asociatyvi nuotrauka

Moteris savo praktikoje matė labai daug įvairiausių atvejų. Ir apsigimimų, ir labai ligotų mažylių, didelių ir labai mažyčių kūdikių. Tačiau šis atvejis buvo unikalus dėl labai mielos priežasties. Iš pradžių, pamačiusi akušerės veidą, gimdyvė išsigando, nes pagalvojo, kad kažkas negerai. Tačiau tėvų ir visų buvusių palatoje laukė didelis siurprizas.

Reklama

Mažylis Cinar gimė su išraiškingu širdelės apgamu ant kaktos. Pora, pamačiusi savo unikalų sūnų, negalėjo sulaikyti ašarų. Labai greitai Cinar gavo labai mielą pravardę – “Meilės mažylis”. Juk iš tiesų, vaikas visam gyvenimui yra pažylėtas meilės ženklu, širdele.

Reklama

Apie šią šeimą netrukus kalbėjo ne tik visa Turkija, bet ir kitos pasaulio šalys. Kilo diskusijų, ar berniukus nebus sunku augti ir ar jis nepatirs ateityje užgauliojimų. Kaip žinia, vaikai yra negailestingi ir gali tyčiotis iš tų, kurie turi bruožus, su kuriais gimė. Tačiau laikui bėgant tapo aišku, kad “Meilės mažylis” atėjo į šį pasaulį toks ne veltui.

Šiandien Cinar yra 6-eri, jis turi daug draugų ir dėl jo unikalios žymės ant kaktos berniukas susilaukia tik pozityvių komentarų. Galima sakyti, jam tikrai pasisekė, kad gamta ji apdovanojo tokiu įspūdingu bruožu. Žmonės mano, kad šis vaikas yra nuostabiausias tikros meilės simbolis. 

Reklama