Skip to main content

Mama pažvelgė į purvinas sūnaus rankas ir iš karto susigraudino. Jos atskleidė visą tiesą

Visi tėvai nori kuo geriau pasirūpinti savo vaikais. Tačiau jiems augant, auga ir finansinės išlaidos. Darosi vis sunkiau nusivežti atostogų ar nupirkti taip trokštamus išmaniuosius įrenginius.

Penkių vaikų mamai Cassandrai Lane ši situacija puikiai pažįstama. Moters šeima neretai susiduria su finansiniais sunkumais, nors visos išlaidos yra griežtai ribojamos.

Reklama

Ir nors Cassandra supranta, kad meilė vaikams yra pats svarbiausias dalykas gyvenime, po vieno pokalbio su sūnumi Zeke ji palūžo…

Moters sūnus ruošėsi mokyklos vinjetei skirtai fotosesijai, o Cassandra pasidalino už širdies griebiančia žinute.

“Šią savaitę su Zeke važiavome pasidaryti nuotraukų mokyklos vinjetei. Pakeliui aš atkreipiau dėmesį į sūnaus rankas. Darbo rankas. Jos man labai priminė mano vyro ir tėčio rankas, kurie kiekvieną dieną sunkiai dirba.

Pasakiau sūnui dėl to nesijaudinti, nes fotografuos tik veidus. Tačiau buvau neteisi…

Reklama

Laukiant eilėje fotografuotis, atkreipiau dėmesį į kitus prabangiais kostiumais pasipuošusius vaikus. Tuomet pažvelgiau į nešvarias sūnaus rankas ir susigraudinau. Ar aš jam daviau viską, ką turėtų duoti rūpestinga mama? Zeke visą vasarą dirbo po 8 valandas kiekvieną dieną. Tačiau už tai jis negavo prabangaus kostiumo ar automobilio. Aš verkiau, nes negalėjau nupirkti gražių daiktų savo vaikui.

Reklama

Apie tai mąsčiau visą likusią dieną. Vėliau atsiprašiau savo sūnaus, o jis tik nusijuokė ir pasakė:

“Už ką tu manęs atsiprašinėji? Nes išmokei mane sunkiai dirbti dėl dalykų, apie kuriuos svajoju? Nes aš žinau tikrąją pinigų vertę? Nes išmokau suprasti, kad kiekvieno daikto reikia nusipelnyti?“.

Sesuo man priminė, kad svarbiausias dalykas gyvenime yra ne materialūs dalykai, o mylinti šeima. Taigi, brangios mamos, jeigu ir negalite konkuruoti su turtingomis šeimomis, atminkite, kad Dievas jūsų vaikus atsiuntė būtent jums. Jis norėjo, kad būtent jūs būtumėte ju MAMA. O ne kažkas kitas…

Reklama

Be galo didžiuojuosi savo sūnumi, kuris neseniai jaunesniam broliui nupirko baidarę už pinigus, kuriuos pats užsidirbo tvarkant automobilius. Net nesuabejojusi galiu pasakyti, kad Zeke užaugo puikiu vyru!“.

Gėdytis ir graužti save, dėl to kad negalite vaikui nupirkti brangių elektronikos prietaisų yra tiesiog kvaila. Tikrai ne šie daiktai užaugina gerus žmones. Belieka tikėtis, kad vis daugiau tėvų tai supras…

Reklama