Skip to main content

Mergina suprato, jog vaikinas ją apgaudinėja, kai pamatė šią detalę asmenukėje

Ši mergina Sydney Kinsch su vaikinu draugavo jau 4 metus. Kartą, kai vaikino paklausė, ką jis veikia, šis atsiuntė jai asmenukę, kurioje buvo automobilyje su akiniais. Iš pradžių tai atrodė kaip visiškai nekalta nuotrauka, tačiau mergina iškart pamatė klaidą, apie kurią tikriausiai jos vaikinas visiškai nepagalvojo ir padarė per išsiblaškymą. Akinių atspindyje buvo matyti šalia sėdinčios kitos merginos kojos.

Šia nuotrauka moteris pasidalijo „TikTok’e”. Vaizdo įrašas peržiūrėtas 1.5 mln. kartų. Jame yra užrašas: „Tą kartą kai mano vaikinas, su kuriuo draugavau jau 4 metus, per snapchat’ą atsiuntė man nuotrauką, jog yra man neištikimas”.

Reklama

Nors iš pradžių akinių atspindyje matyti, jog vaikinas yra kelyje, tačiau kitoje pusėje pasimato ir kitos moters kojos, kyšančios pro langą keleivio pusėje. Sydney savo anketos aprašyme paminėjo, kad tai nebuvo nei jo sesuo, nei pusseserė ir patarė visada patikrinti atspindžius ant savo vaikinų akinių ir kitoms merginoms.

Pasipylė šimtai komentarų, bei buvo tokių, kurie sakė merginai ar tik ji nepadarė klaidos, ar nepaskubėjo taip apkaltinti vaikiną. Tačiau, pastaroji jau viską buvo išsiaiškinusi ir tiksliai žinojo, kad mergina, kuri buvo su jos vaikinu, buvo abiejų draugų draugė.

„Aš jam iškart paskambinau ir paklausiau ar pats suprato, kad atsiuntė man savo nuotrauką su kale, o šis nė nenumanė, kaip aš tai pastebėjau ir tik pavadino mane išprotėjusia” – pasakoja Sydney.

Reklama