Skip to main content

Berniukas su patėviu vaikščiojo mišku, kai pastebėjo ant žemės užrašytą žodį “padėkite“. Netrukus paaiškėjo, kas paliko šią gąsdinančią žinutę

Specialiųjų poreikių turinčio vaiko auginimas gali būti kur kas sunkesnis, nei kiti gali įsivaizduoti. Tokius vaikus auginantiems tėvams neretai kyla klausimai, kurių kitais atvejais net nereikėtų svarstyti. Pavyzdžiui: “kas gali nutikti mano vaikui, jeigu manęs nebus šalia?“.

Iš pirmo žvilgsnio Kathryn Ogle atrodo kaip niekuo neišsiskirianti mergina – 1,65 m. ūgio, šviesių plaukų ir žalių akių. Tačiau Kathryn per savo gyvenimą susidūrė su daugybe sveikatos problemų, įskaitant ir pažinimo funkcijų sutrikimą. 19-metė mergina turi problemų su pastabumu, koncentracija ir atmintimi.

Reklama

Vieną šaltą rudens dieną Kathryn Ogle dingo be žinios. Jauna mergina iš namų išėjo vilkėdama tik džemperį ir kelnes. Ji netgi pamiršo apsiauti batus.

Labai greitai policijos pareigūnai surinko 40-ies apmokytų žmonių komandą, kuri pasileido į Kathryn paieškas.

Policija savo socialinio tinklo paskyroje rašė: “Visos komandos vardu prašome vengti šios teritorijos, nebent esate oficialus paieškos komandos narys arba gyvenate šioje vietoje. Mes labai vertiname jūsų pastangas, tačiau neapmokyti žmonės gali tik apsunkinti jau vykdomą organizuotą paiešką“.

Reklama

Ironiška, tačiau neapmokytas patėvio ir sūnaus duetas greičiausiai išgelbėjo jaunos merginos gyvybę.

Pasak žiniasklaidos, Ryle Gordon ir jo patėvis Chris Trumbich lapkričio 3 d. buvo išėję į medžioklę, kai ant vieno miško takelio rado labai keistą užrašą.

Atidžiau pažvelgus paaiškėjo, kad kažkas bando prisišaukti pagalbos.

Reklama

“Einant mišku pamatėme, kad kažkas su lazda ant kelio išraižė žodį “padėkite“. Abu su tėčiu pradėjome panikuoti“ – pasakoja Ryle Gordon.

Patėvis ir sūnus susisiekė su netoliese esančia paieškos komanda ir pranešė apie savo radinį. Netrukus į įvykio vietą atvyko policijos pareigūnai ir greitoji medicinos pagalba.

Reklama

“Greitosios pagalbos medikai visą laiką buvo šalia. Niekas nežinojo, ar mergina dar apskritai bus gyva. Netrukus išgirdome kažką kalbant, todėl patys užtilome. Vienas iš komandos narių sušuko “labas“, o mergina tik ištarė “padėkite“.“ – įvykius pasakoja Ryle.

Kathryn buvo rasta atsirėmusi į medį. Ji buvo sutrikusi, išsigandusi ir vieniša. Laimei, mergina nepatyrė jokių sužalojimų ir netrukus buvo išleista iš ligoninės.

Ryle ir Chris buvo pripažinti tikrais herojais, tačiau patys sako, kad jie tik atsidūrė tinkamoje vietoje, tinkamu laiku.

Reklama