Skip to main content

Prislėgta mergina galvojo apie pasitraukimą iš gyvenimo, tačiau nusipirkusi kavos ji pamatė, kas užrašyta ant puodelio ir viskas pasikeitė

Greičiausiai visiems pasitaiko dienų, kai atrodo, viskas slysta iš rankų… Labai svarbu tokiomis akimirkomis turėti artimą žmogų, kuris gali išklausyti, patarti, o galiausiai ir pralinksminti.

Reklama

Amerikietė Bekah Georgy susidūrė su be proto sunkia diena ir netgi galvojo apie pasitraukimą iš gyvenimo. Tačiau viską pakeitė vienas nepažįstamo žmogaus žodis. Ši jaudinanti istorija tik dar kartą patvirtina, kad mažas gestas gali būti kur kas svarbesnis, nei mes galvojame.

Bekah Georgy yra kilusi iš Naujojo Hampšyro valstijos (JAV). Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, jog ji yra laiminga, graži mergina, kuri dievina baletą, šunis ir laisvalaikį su artimaisiais. Tačiau viduje ji jautėsi siaubingai ir didžiąją gyvenimo dalį kovojo su anoreksija.

Reklama

Vieną dieną mergina jautėsi visiškai beviltiškai ir netgi galvojo apie savižudybę, tačiau kavinės darbuotojos poelgis pakeitė jos likimą. Po kurio laiko Bekah pasidalino istorija socialiniame tinkle ir padėkojo savo gelbėtojai.

Reklama

“Miela barista,

tu manęs visiškai nepažinojai ir nežinojai mano istorijos. Greičiausiai tu nežinojai, kad paprastas žodis, užrašytas ant kavos puodelio, pakeis mano gyvenimą. Tas žodis buvo “nusišypsok“. Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad esu laiminga mergina, kurios gražiausios dienos dar ateityje. Tačiau tu nežinojai, kas slypi mano viduje…

Tu nežinojai, kad už gražios šypsenos slypi visiškai palūžęs žmogus. Aš visą gyvenimą bjaurėjausi savimi, todėl nuolat badavau. Tu nežinojai, kad net kelis kartus bandžiau nusižudyti. Manau, kad nežinojai, jog mano pastarosios savaitės, o ypač ta diena, buvo labai sunkios. Tu parašei paprastą žodį, bet jis išgelbėjo mano dieną, o gal ir visą gyvenimą…

Reklama

Galbūt tu parašei “nusišypsok“, nes matei, jog mano šypsena yra netikra. Bet kokiu atveju, esu be galo dėkinga. Žinau, kad tu galėjai net nerašyti to žodžio, tačiau skyrei papildomą sekundę ir mano dieną padarei kur kas geresnę. Dieną, kuri buvo pilna negatyvo.

Paprastas gestas gali pakeisti kito žmogaus gyvenimą. Taigi dar kartą sakau – AČIŪ TAU!“.

Galbūt sunku tuo patikėti, tačiau vienas žodis gali turėti neįtikėtiną reikšmę. Ši istorija yra puikus to pavyzdys…

Reklama