Skip to main content

Mergina talentų šou teisėjų nesužavėjo savo dainavimu, tačiau kai ji pradėjo šokti, teisėjai neteko žado

Sunku kartais pasakyti, kodėl talentų šou sulaukia tokio didelio populiarumo. Laidas, filmuojamas JAV ar jungtinėje Karalystėje, žiūrovai kartais stebi net iš viso pasaulio.

Reklama

Galbūt tai lemia jaudulys ir nuostaba pamačius kokį neįprastą ar nepaneigiamą talentą tokiame pačiame paprastame žmoguje, kaip mes visi. Štai viena talentinga šokėja nusprendė savo jėgas išbandyti Ukrainos šokių konkurse “Šoka visi” (Танцюють всі!).

Ksenija Parkhanskaya nuo pat pirmų sekundžių scenoje sukėlė visiems šypseną savo mielu kikenimu. Graži mergina aistringai pasakojo apie savo mėgstamą džiazo muziką, pagal kurią ji ne tik mėgsta šokti.

Reklama

Paskutiniu metu šokėja išbandė savo jėgas ir dainininkės vaidmenyje, tad nenuostabu, kad teisėjai paprašė jos ir padainuoti. Mergina pradėjo dainuoti 1957-ųjų džiazo kūrinį, kuris šiek tiek parodė, koks yra merginos stilius.

Reklama

Tačiau į šou Ksenija atėjo parodyti savo šokių gabumus, tad netrukus pradėjo groti muzika ir mergina galėjo pradėti rodyti savo sugebėjimus. Štai tada visi ir išsižiojo iš nuostabos, nes mergina pademonstravo itin retai matomą šiandieninėje scenoje čarlstono šokį iš 1920-ųjų.

Plastiški merginos judesiai ne tik žavėjo profesionalus teisėjus, tačiau ir kėlė šypseną nuo ausies lyg ausies visiems žiūrovams. Unikalios krypties šokėja savo kiekvienu nenuspėjamu judesiu vis labiau ir labiau žavėjo žiūrovus ir teisėjus, kurie šokiui pasibaigus nepagailėjo komplimentų. Mergina pateko į šokių projektą ir savo unikalumu sugebėjo nunešti visus žiūrovus 100 metų atgal.
Pažiūrėkite Ksenijos atrankos video (rusų kalba):

 

Reklama