Skip to main content

Mergina važiuodama metro pastebėjo, kaip į ją spokso nepažįstamas vaikinas. Tačiau kai jis priėjo ir davė jai popieriaus lapą, merginos akyse pasirodė ašaros

Turbūt nemažai žmonių dažnai pagauna save žmonių minioje žiūrint į kokį nepažįstamąjį arba jaučiant, kad kažkas stebi tave. Kai vieniems yra visiškai vienodai, ar kas nors žiūri į juos ar ne, kiti dažnai jaučiasi nepatogiai, kai juos akylai stebi nepažįstamasis.

Reklama

Taip pasijuto ir viena metro keleive Niujorke, kai priešais sėdintis vaikinas visą laiką kas minutę žvilgteldavo į ją ir toliau nukreipdavo savo žvilgsnį į popieriaus lapą. Tačiau praėjus keliolikai minučių kelionės mergina pamatė, kaip nepažįstamasis kyla iš savo vietos ir artėja prie jos.

Pastaruosius jau beveik pusantrų metų viešuoju transportu keliauja ir gatvėmis vaikšto žmonės su kaukėmis. Nusikaltimų skaičius dėl kaukių dėvėjimo taip pat užaugo, nes nusikaltėliai turi palankias sąlygas būti neatpažintais. Tačiau tą dieną merginai negrėsė joks pavojus.

Reklama

Veikiau atvirkščiai, nepažįstamasis ruošėsi ją maloniai nustebinti. Metro keleivė net nežinojo, kad priešais ją sėdėjo pakankamai garsus jaunas dailininkas vardu Devon Rodriguez. Niujorkietis per pastaruosius metus neįtikėtinai išgarsėjo internete, o jo darbus matė jau šimtai milijonų žmonių.

Reklama

Devon mėgsta keliauti metro ir slapta piešti ir tapyti nepažįstamųjų portretus. Jis viską slapčia filmuoja ir vėliau savo sekėjams parodo nepažįstamųjų reakcijas, kai jie pamato jo neįtikėtinus darbus. Juos vaikinas vietoje padovanoja savo modeliams, o kai kurių žmonių reakcija būna labai jautri.

Mergina pamačiusi neįtikėtinai realistišką savo portretą pasimetė, o vėliau jos akyse sužibo ašaros. Devon labai dažnai susiduria su žmonėmis, kurie užsisukę savo kasdienėje rutinoje patiria ne pačias geriausias dienas. Jo siurprizas ir dovana dar niekada nepaliko nei vieno žmogaus be džiaugsmo, šypsenos ir kardinaliai pakeistos į gerą nuotaikos.

Reklama

Pastarieji metai Devon buvo unikalūs, nes jo idėja vietoje slapta piešti nepažįstamųjų portretus taip pat įamžino labai unikalų laikotarpį istorijoje. Visi jo modeliai dėvi kaukes, kurias Devon moka idealiai nupiešti. Pagrindiniu elementu jo piešiniuose dabar tampa akys, per kurias jaunas menininkas sugeba perduoti net pačias giliausias emocijas.

Reklama

Devon aistra menui gimė jo ankstyvoje vaikystėje, tačiau savo unikaliems sugebėjimams išlavinti jis skyrė ištisą dešimtmetį. Savo aistrai Devon skiria tiek pat laiko, kiek kiti skiria darbui – vaikinas piešia minimum 5 dienas per savaitę po 8-10 valandų. Jo serija peišinių iš metro yra vienas labiausiai jam pačiam patinkančių darbų.

Kartais jis spėja atiduoti savo piešinį žmogui, kuris jam nieko nenutuokiant pozavo, kartais jo modeliai išlipa iš traukinio, taip ir nepamatę tos magijos, kuri slapta vyko priešais juos. Tačiau galima teigti, kad anksčiau ar vėliau net ir nieko nenutuokę žmonės galės save pamatyti internete, nes Devon seka arti 20 milijonų žmonių.

Net tie, kurie nežino nieko apie jį arba net nežino, kaip jis atrodo, nors kartą galėjo pamatyti jo video, kuriais dalinasi šiemet net didžiausi pasaulio žiniasklaidos kanalai ir puslapiai internete. Šie metai buvo ypatingai sunkūs visiems planetos gyventojams.

Menas ir grožis nebūtinai išgelbės pasaulį, tačiau tokie darbai kaip Devin neabejotinai praskaidrina mūsų pilką nūdieną.
Daugiau Devon darbų ir žmonių reakcijų video įraše:

Reklama