Skip to main content

Merginai nėštumo metu net 9 kartus grėsė persileidimai, tačiau medikai sugebėjo daryti stebuklus. Štai kaip susiklostė mamos ir dukros lemtis

Medikai kartais negauna pakankamai pripažinimo dėl savo atliekamo darbo. Tai profesija, kurioje niekada nežinosi, koks pacientas tavęs laukia ir ar sugebėsi jam padėti. Lucy Richards įsitikino, kad jos vietinės ligoninės gydytojai sugeba daryti stebuklus. Merginai buvo vos 19-ka, kai jai netikėtai prasidėjo labai stiprus kraujavimas.

Reklama

Nugabenta į ligoninę, ji tik iš medikų lūpų sužinojo, kad yra nėščia ir kad jai prasidėjo pirmos persileidimo stadijos. Vaisiui buvo vos 5 savaitės. Tačiau tada medikai sugebėjo sukontroliuoti kraujavimą ir stabilizuoti vaisiaus būseną. Nors Lucy nėštumas buvo didelė staigmena, ji nuo pat pirmųjų minučių žinojo, kad nori pamatyti savo vaiką gimstant ir darys dėl to viską, kas jos jėgose.

Tačiau viso likusio nėštumo metu pasikartodavo tas pats scenarijus – jai prasidėdavo kraujavimas ir ji kuo skubiausiai vykdavo į ligoninę žinodama, kas vėl nutiko. Tačiau liūdniausia, kad tokia skaudi ir streso kupina patirtis jai nutiko iš viso 9 kartus. Kiekvieną kartą jai teko išgyventi nežinią, ar šį kartą viskas nepasibaigs tragiškai. Laimei, medicinos profesionalai kiekvieną kartą sugebėdavo stabilizuoti tiek būsimos mamos, tiek vaisiaus būklę.

Reklama

Galiausiai 36-tą nėštumo savaitę jai buvo diagnozuota visiška placentos pirmeiga. Tai būklė, kai placenta formuojasi ne ant gimdos šoninių sienelių, bet prie pačio gimdos kaklelio tuo pat metu jį visiškai užblokuojant. Gydytojams neliko nieko kito, tik atlikti skubų cezario pjūvį.

Reklama

Lucy prarado labai daug kraujo operacijos metu, todėl ji prarado sąmonę. Pirmiausi merginos prisiminimai buvo atsibudus ligoninės palatoje. Jai buvo labai silpna, ji prisiminė gimdymą ir išsigando dėl šalia nebuvusio kūdikio.

Tačiau jos išgąsti greitai pakeitė laimės ašaros, kai ji pirmą kartą paėmė į rankas sveiką ir gražią savo dukrelę. Mažoji Demi buvo sveika ir neturėjo jokių komplikacijų ar problemų.

Reklama

Įveikus didžiausius sunkumus nauja mama džiaugėsi tuo, kad viskas pagaliau pasibaigė laimingai. Dėl operacijos metu kilusių komplikacijų, tam, kad išsaugoti merginos gyvybę, jai buvo pašalinta gimda.

Reklama

Deja, ji daugiau niekada negalės pagimdyti kūdikio, tačiau tai ne kiek nemažina didelio džiaugsmo gimus dukrai, kurios ji taip laukė visus 9 mėnesius. Visgi jai teko nuostabi galimybė susilaukti savo kūdikio, kai begalės porų neturi net tokios galimybės. Lucy žodžiais negalėjo išreikšti dėkingumo medikams, kurie 9 kartus išgelbėjo jos dar negimusios dukrelės gyvybę, bet ir už savo pačios išgelbėtą gyvybę, nepaisant to, ką dėl to mergina prarado.

Reklama