Skip to main content

Tėvai sutiko paaukoti sūnaus organus, nes medikai nebegalėjo jo išgelbėti. Tačiau tada įvyko tai, kas pribloškė net gydytojus

Trylikametis Trenton McKinley pateko į siaubingą autoįvykį, kurio metu patirtas smūgis buvo toks stiprus, kad berniukas atsidūrė komoje.

Trentono kaukolė buvo skilusi net septyniose vietose, todėl chirurgai iš karto turėjo atlikti sunkias operacijas. Per kelias pirmąsias valandas berniukas patyrė keturias klinikines mirtis, o viena jų truko net 15 minučių…

Reklama

Jaunuolis net keturis kartus buvo sugrąžintas į gyvenimą, tačiau po paskutinio gaivinimo gydytojai pastebėjo, kad berniuko smegenys buvo pažeistos.

Gydytojai konstatavo, kad berniuko audiniai pradėjo žūti ir tėvai turės leisti jam numirti.

“Jis būtų neatlaikęs dar vieno širdies sustojimo… Gydytojai man pasiūlė pasirašyti sutikimą paaukoti sūnaus organus, kad būtų išgelbėti dar penki vaikai. Aš tą ir padariau“ – prisimena berniuko mama Jennifer Reindl.

Reklama

“Trentonas galėjo išgelbėti penkių vaikų gyvybę, todėl būtų buvę nesąžininga jį vis grąžinti į gyvenimą ir taip tik dar labiau pakenkti organams“.

Tačiau vos tik tėvai pasirašė sutikimo dokumentus, berniukas pradėjo atgauti gyvybės ženklus. Įvyko tikras stebuklas, kai gydytojai jau ruošėsi atjungti gyvybę palaikančius aparatus.

Berniukas neteko dalies savo kaukolės, tačiau tikrai neprarado humoro jausmo.

Reklama

“Dabar galiu naudoti savo galvą, kaip dubenį traškučiams“ – juokauja jis.

Jennifer tiki, kad jos sūnus istorija suteiks vilties kitiems žmonėms, kurie atsidūrė panašioje situacijoje.

Trentonas laikomas stebuklingu berniuku, nes niekas negali paaiškinti, kaip jam pavyko pabusti iš komos. Ši istorija tik įrodo, kad niekada neturėtumėte nustoti tikėję!

Reklama