Skip to main content

Močiutė gavusi vakciną nuo viruso gavo ir gydytojo receptą. Jame buvo įrašyta eilutė, kuri privertė ją apsiverkti

Šiemet visi iki vieno visame pasaulyje laukiame, kada gi jau gyvenimas grįš į įprastas vėžes. Per metus pasaulinės pandemijos milijonai žmonių neteko pačių paprasčiausių gyvenimo malonumų. Milijonai šeimų neteko gyvų susitikimų akis į akį, apsikabinimų ir bučinių.

Reklama

Laimei, sėkmingas vakcinavimas jau išlaisvino tūkstančius iš karantino gniaužtų ir tūkstančiai žmonių iš jautriausių grupių gali vėl pamatyti savo artimuosius. Vienas gydytojas Niujorke nusprendė parodyti šiek tiek daugiau empatijos savo pacientams.

Jo pacientė Evelyn Shaw vizito pas jį metu liūdnai prisipažino, kad neturėjo jokio artimo fizinio kontakto su artimaisiais jau visus metus. Moteris buvo labai artima savo dukros šeimai, su kuria ji matėsi kasdien. Senolė turi 6 anūkus, su kuriais leisdavo vakarus ant sofos kone kiekvieną dieną.  Staiga prasidėjus pandemijai Evelyn  dėl savo amžiaus teko atsiskirti ir saugotis vienumoje.

Reklama

Ji išgyveno tą patį, ką išgyveno milijonai žmonių . Atimta galimybė net apkabinti artimą labai stipriai paveikė daugumos psichologinę būseną. Tačiau tokia apsauginė priemonė buvo viena svarbiausių norint apsaugoti tuos, kurių sveikata dėl amžiaus galėtų neatlaikyti viruso pasekmių.

Reklama

Būtent todėl kai Evelyn gavo savo antrą dozę vakcinos ir po dviejų savaičių apsilankiusi pas gydytoją ji gavo oficialų leidimą apkabinti savo mylimą anūkę. Niekas negalėjo sulaikyti ašarų, kai Evelyn pagaliau galėjo apkabinti savo anūkę ir dukrą. Šeima pasidalino jautria akimirka internete, kuri palietė milijonus tą patį išgyvenančių žmonių pasaulyje.

Šie metai buvo sunkūs ne vienam žmogui visame pasaulyje, tačiau galbūt tame yra ir šiek tiek pozityvumo. Galbūt žmonės prisiminė, kokie paprasti dalykai gyvenime yra svarbiausi ir maloniausi. Tai gali būti paprastas dalykas, kaip atsigerti arbatos prie to paties stalo su vaikais ir anūkais, be baimės apsikabinti ir pabučiuoti savo senelį ar močiutę.

Reklama