Skip to main content

Mokykloje draugavę įsimylėjėliai pasuko skirtingais keliais, tačiau po 70 metų gautas skambutis sugrąžino senus jausmus

Tikriausiai daugelis iš mūsų turime prisiminimų apie mokyklos meilę ir simpatijas, užsimezgusias draugystes ir net sukurtas šeimas. Neretai įvyksta ir taip, kad baigus mokyklą porų gyvenimai pasisuka skirtingomis kryptimis ir kiekvienas atskirai pradeda naują gyvenimą. Panašiai nutiko ir su šios istorijos herojais – Florence Harvey ir Frederick Paul.

Reklama

Abu būdami jauni susitikinėjo ir tikrai jautė vienas kitam stiprius jausmus. Tačiau vieną kartą Frederick gavo kvietimą į sesers vestuves kitoje Kanados pusėje, nei jis gyveno. Jis susiruošė į tolimą kelionę ir tuo pat metu lankė ir kitus gimines. Netrukus vaikino aplinkybės susiklostė taip, kad jam teko likti dirbti Toronte pas brolį, nes jam baigėsi visos santaupos.

Išvažiavęs tik vestuvėms jis į gimtąjį miestą grįžo tik po metų. Kadangi Florence nebuvo jo oficiali mergina, ji jo nesulaukusi pasuko savais keliais ir išsikraustė gyventi kitur. Taip abiejų jaunuolių ryšys visiškai nutrūko. Jie abu netrukus susikūrė šeimas, susilaukė vaikų ir proanūkių. Praėjo beveik septyni dešimtmečiai, Florence ir Fred buvo laimingose santuokose.

Reklama

Tačiau likimas lėmė, kad Florence vyras po 57 metų kartu mirė. Dabar jau 81-erių metų senolė lankė savo brolį slaugos namuose miestelyje, kuriame ji užaugo. Taip jau atsitiko, kad tuose slaugos namuose gyveno ir Fred brolis. Būtent jis sužinojęs, kas juos siejo jaunystėje, pasiūlė jai Fred numerį.

Reklama

Taip jau nutiko, kad Fred žmona taip pat neseniai mirė, o ir jis pats kovojo su skrandžio vėžiu. Jis buvo labai liūdnoje būsenoje ir po netekties nebeturėjo ūpo gyventi. Jis sužinojo, kad jo jaunystės simpatija gavo jo numerį, tačiau jis visiškai nesitikėjo sulaukti jos skambučio.

Tačiau Florence žinodama, kaip sunku yra netekti artimo, nusprendė jam paskambinti, pareikšti užuojautą ir pokalbiu pakelti jam nuotaiką. Taip visai jiems to nesitikint, jie pradėjo vėl bendrauti. Fred ir Florence susiskambindavo kartą per savaitę, paskui porą kartų per savaitę, iki kol jie negalėjo nustoti bendrauti kasdien.

Reklama

Vienu metu Florence atvyko aplankyti sūnaus, kuris gyveno netoli Fred. Jų susitikimas abiems parodė, kad jų kadaise prieš 7 dešimtmečius gimę jausmai vis dar liepsnojo.Jie praleido vos porą savaičių kartu, kai nusprendė susituokti. Nors jų vaikai ragino juos neskubėti, tačiau abu senoliai pasakė, kad neturi laiko laukti. Kai Florence yra 81-eri, o Fred 84-eri, abu jau iš gyvenimo patirties žino, ką daro. Nors pandemija ir nesuteikė jiems šanso sušokti vestuvių, tačiau jiems svarbiausia yra tai, ką jie turi – o tai yra vienas kitą šalia.

 

Reklama