Skip to main content

Moteris pamatė kieme verkiantį savo vyrą. Pagalvojusi apie blogiausia ji išbėgo ir pamatė, ką jos neįgaliam vyrui padarė jų kaimynai

Brittany Lynn Garrett savo kailiu žino, ką reiškia turėti vyrą tarnaujantį kariuomenėje. Christopher visada buvo linkęs tarnauti savo šaliai, tačiau jo jėgas labiausiai išbandė dalyvavimas Afganistano kare. Daugelis vyrų ir moterų, mačiusių karo realybę, galėtų paliudyti, koks tai yra košmaras.

Reklama

Po tokių išgyvenimų nenuostabu matyti depresijos, nerimo ir kitų psichologinių bei fizinių sunkumų palaužtus žmones. Christopher po karo Afganistane grįžo neįgalus. Po patirtos šautinės traumos į pilvą jis buvo sugrąžintas namo.

Nors jo reabilitacija praėjo sėkmingai ir didesnių pasekmių buvo išvengta, tačiau vyras vis vien turėjo didelių sunkumų vaikštant. Nepaisant visko jis bandė gyventi įprastą gyvenimą ir namie atlikti paprastus buitinius darbus. Vienas jų – kartą ar du per savaitę šienauti žolę kieme.

Reklama

Be abejonės, dėl sunkumų judant jis galėtų apleisti šį ne pirmos eilės darbą, tačiau jis mėgo būti lauke ir taip užsimiršti. Garrett šeima nėra iš pasiturinčiųjų, todėl žolei pjauti jie naudoja seną žoliapjovę. Tai tik dar labiau pasunkindavo jo kasdienybę, tačiau Christopher atkakliai atliko savo darbus.

Reklama

Vieną dieną Brittany besiruošdama į darbą per langą pamatė savo vyrą ašarose. Pagalvojusi, kad atsitiko kažkas baisaus, ji išbėgo drebanti į lauką. Štai tada ji pamatė, kas sujaudino jos mylimąjį. Lauke stovėjo naujutelaitė automatinė žoliapjovė, prie kurios buvo prisegtas laiškelis.

 

“Tikiuosi ši žoliapjovė Jums padės sutaupyti laiko dalykams, kurie šiam gyvenime yra svarbesni. Ačiū už Jūsų laiką tarnyboje ir už mūsų šalies laisvę.” Pasirašė – dėkingas Amerikietis. Tai buvo anoniminė dovana, tačiau buvo aišku, kad didelį siurprizą Christopher suteikė kažkas, kas matė jo kasdienybę šienaujant su sena žoliapjove.  

Reklama

Pora buvo nepaprastai sujaudinta nepažįstamojo gerumo suteikiant dovaną, apie kurią jie net nebuvo svajoję. Žmonių auksine širdimi aplink dar yra. Jie kartais nenori būti žinomi, tačiau akylus geradaris stebėtojas tikrai pamatys, kokį džiaugsmą ir laimę suteikė ši netikėta dovana. 

 

Reklama