Skip to main content

Moteris pasišaipė iš padavėjo ir nepaliko jam arbatpinigių, tačiau jos poelgis vėliau vertė gailėtis

Armando Markaj picerijoje Harleme, Niujorke, dirbo paskutinius 9-erius metus tam, kad apmokėtų savo medicinos studijas. Populiarioje picerijoje kasdien lankydavosi daugybė žmonių, todėl vyras turėjo patirties su įvairaus tipo klientais.

Reklama

Viena iš picerijos pažibų yra siena, pilna nuotraukų su įvairiomis įžymybėmis, mėgstančiomis pietauti šiame restorane. Kartais Armando sutikdavo žmonių, kurių veiduose iš karto matydavosi nusivylimas gyvenimu.

Nepaisant to, padavėjas visada su šypsena, draugiškai ir profesionaliai dirbo savo darbą. Vieną popietę jam teko aptarnauti vyresnio amžiaus moterį, pietavusią su kita moterimi ir vyru. Padavėjas nujautė, kad aptarnavimas gali neįvykti sklandžiai, tačiau jo nuostabai grupelė greitai užsisakė maisto be jokių problemų. Tačiau prieš Armando nueinant nuo staliuko, moteris paklausė vaikino, kodėl ant sienos kabančiose nuotraukose yra taip mažai moterų.

Reklama

Armando pasimetė, nes tikrai nebuvo pasiruošęs tokiam klausimui. Jis pasakė, kad nuotraukose moterų yra daug, tačiau į tai klientė atrėžė – neužtektinai. Tačiau greitai sugalvojęs pajuokauti vaikinas pasakė : “ Na, artėja vasara. Gal moterys nemėgsta picos.”

Reklama

Vyras suprato, kad jo atsakymas tikrai nesukėlė pasitenkinimo suirzusiai moteriai, tačiau jis grįžo prie darbo ir daugiau nebegalvojo apie šį trumpą pokalbį. Po kurio laiko jis tam staliukui atnešė sąskaitą ir po minutės pamatė, kad moters ir su ja pietavusių žmonių nebeliko. Atėjęs susitvarkyti staliuko, padavėjas rado tikslią sumą pinigų, jokių arbatpinigių ir užrašytą žinutę ant čekio.

“ Moterys valgo picą ir beje, ar girdėjai, kad moterys nepalieka arbatpinigių?” – tokia žinute moteris atsikeršijo į padavėjo nekaltą juokelį. Tačiau netrukus vyras nustebo pamatęs ant stalo paliktą voką. Moters paliktame voke buvo čekis 424 tūkstančiams dolerių.

Reklama

Armando negalėjo patikėti savo akimis, tačiau greitai pradėjo svarstyti, ką reikėtų padaryti su radiniu. Jis galėjo sunaikinti čekį, tokiu būdu jis sukeltų nemažai nepatogumų piktai klientei. Jis galėjo ir pasisavinti čekį, tačiau jis žinojo, kad privalo pasielgti teisingai, tad atidavė čekį pasaugoti restorano savininkui. Armando tikėjosi, kad moteris grįš į restoraną ieškoti čekio, tačiau apie savo pamesto daikto buvimo vietą moteris sužinojo tik po poros dienų.

Reklama

Armando siekdamas rasti moterį kreipėsi pagalbos į žiniasklaidą, kuri ir atrado moterį. Klientė neslėpė susijaudinimo, kai atsiėmė savo pamestą turtą – tie pinigai buvo skirti mokesčiui už naują butą, o be čekio ji būtų likusi be stogo virš galvos kuriam laikui. “Aš labai džiaugiuosi, kad mano įžeidimas nesutrukdė šiam vyrui pasielgti teisingai” – kalbėjo moteris.

Nors ji ir pasiūlė atlygį ją aptarnavusiam padavėjui, šis pinigų atsisakė. Akivaizdu, kad moteris iš karto pasigailėjo dėl tokio savo elgesio, todėl nors Armando ir nepriima iš jos pinigų, moteris sieks jį apdovanoti priemonėmis studijoms.

Reklama