Skip to main content

Moteris stovėjo eilėje prie greito maisto kavinės ir pasikvietusi vadybininką ir paprašė maisto už dyką. Stovėję eilėje patyrė šoką nuo to, kaip pasielgė vyras

Natūralu, kad negalima tikėtis ateiti į restoraną ir kavinę ir gauti maisto nemokamai. Tikrai reta komercinė maitinimo įstaiga suteikia galimybę numalšinti alkį tiems, kas kišenėje neturi nė cento. Vieną dieną tokioje situacijoje atsidūrė ir viena moteris, kuri sudėjo visą savo drąsą ir norėdama pamaitinti 10 savo anūkų ji ryžosi prašyti pagalbos nepažįstamųjų.

Reklama

Moteris su viena iš savo anūkėlių stovėjo kaip ir visi kiti klientai eilėje prie greito maisto restorano, tiekiančio gruzdintą vištieną. Eilė buvo milžiniška, kaip kasdien, nes visiems labai patiko akcija dviem vištienos gabalėliams už patrauklią kainą.

Maitinimo įstaigos vadybininkas Ahmed mėgsta ne tik lyderiauti savo komandai, tačiau bendrauti su klientais akis į akį. Tą dieną vyras taip pat sukiojosi virtuvėje ir prie prekystalio. Kai atėjo moters eilė, ji susigėdusi paprašė jo nueiti į šoną.

Reklama

Jai buvo gėda prašyti jo pagalbos, tačiau žinodama, kad neturi kur dėtis, ji vis dėlto papasakojo apie savo situaciją. Ji turėjo gauti mokesčių grąžinimą ir algą kitą dieną, tačiau tą akimirką ji neturėjo nė dolerio, o jos prižiūrimi alkani anūkai taip pat laukė kokio nors maisto namie. Ji norėjo sumokėti jam už maistą kitą dieną, o kaip užstatą, kad ji tikrai sugrįš, moteris norėjo atiduoti savo vairuotojo teises ir asmens tapatybės kortelę.

Reklama

Ahmed to visiškai nereikėjo, nes jam užteko vien tos informacijos, kad jos anūkai alkani. Vyras nė nesivargino abejodamas situacijos tikrumu ir tuojau pat nuėjo į virtuvę sudėti didžiulio maisto rinkinuko šeimai net su desertais. Tai, kaip pasielgė vadybininkas neliko nepastebėta, nes vienas iš eilėje stovėjusių žmonių pasidalino nuotrauka ir gražia istorija internete.

Visus labai sužavėjo šio vadybininko paprastumas ir žmogiškumas, nes tikrai retas pasielgtų taip gražiai su žmogumi, prašančiu pagalbos. Labiausiai visus pribloškė tai, ką vadybininkas pasakė moteriai įteikdamas jai didžiulį maisto davinį. “Jeigu būsite alkani rytoj, grįžkite. Bus daugiau maisto, mano sąskaita” – susijaudinusiai moteriai pasakė vyras.

Reklama

Kai dėl gražaus poelgio Ahmed pakalbino žurnalistai, jis prisipažino, kad tokių prašymų jis sulaukia labai retai. “Retas žmogus paims ir išsigalvos kokią nors istoriją ir pasiryš gėdos jausmui tik tam, kad gautų nemokamo maisto. Kiekvienas iš mūsų patiriame sunkumus ir tikrai ne visi sugebame paprašyti pagalbos. Jai palengvėjo, jos veide atsirado šypsena.”– pasakojo vadybininkas.

Reklama

Dosnus vyras prašė jos sugrįžti bet kada, kada ją ištiks sunkumai. Šis žmogus pademonstravo labai retą, tačiau gražų žmogiškumo bruožą, kai be jokių klausimų ir be jokių savanaudiškų lūkesčių ištiesi pagalbos ranką tam, kas jos prašo.

Reklama