Skip to main content

Moteris sudalyvavo programoje, kurioje ji rūpinosi sunkiai gyvenančiais paaugliais. Tai, kaip pasielgė jos globotinė po 20 metų, ją šokiravo

Kacy Andrews jaunystėje buvo mergina, kuri norėjo duoti savo bendruomenei kažką atgal. Kacy užaugo geroje šeimoje, tačiau gyvendama Los Andžele ji matė, kiek tūkstančių vaikų gyvena nesaugiuose, neperspektyviuose namuose. Tuo metu egzistavusi populiari programa “Vyresnioji sesuo” arba “Vyresnysis brolis” (angl. „Big sister, big brother”) patraukė merginos dėmesį ir tokiu būdu ji panoro užsiimti labdaringa veikla.

Reklama

Tokiu būdu ji tapo Venus Contreras “vyresniąja seserimi”, kuri kiekviena savaitę susitikdavo su mergaite ne tik mokytis, žaisti, bet ir ugdyti ją ir palaikyti ją augant. Labai dažnai vaikai, kuriuos prižiūri programa, auga nesaugioje aplinkoje, kurioje nėra jokios palaikymo sistemos.

Būtent tokie globėjai kaip Kacy buvo tie žmonės, kurie padėdavo tokiems vaikams neįsivelti į netinkamas veiklas, baigti mokyklas ir susikurti gerus gyvenimo įgūdžius. Kacy buvo Venus globėja iki pat jos 18-to gimtadienio, kai programa yra užbaigiama. Tačiau dvi merginos užmezgė tokį stiprų ryšį, kad jos ir toliau susitikdavo kiekvieną savaitę kaip artimos draugės.

Reklama

Vanesa pripažino, kad Kacy draugystė ir nuoširdus rūpestis buvo tas lemtingas faktorius, kuris jai davė tokius gyvenimo įgūdžius, kurie lėmė jos geresnį gyvenimą. Nors draugės buvo labai artimos, Vanesa nežinojo, ką ilgą laiką išgyveno Kacy. Moteris ilgus metus stengėsi pastoti, tačiau nesėkmingai.

Reklama

Kartu su vyru ji išbandė įvairius būdus, dirbtinį apvaisinimą, surogaciją, kiaušinėlių donoro paslaugas, tačiau daugybę kartų jiems nepavyko nieko. Jie buvo jau nuleidę rankas ir susitaikę su tuo, kad jie turės vienintelį sūnų, kurį prieš keletą metų įsivaikino. Štai tada Vanesa pasakė žodžius, kurie apvertė Kacy pasaulį aukštyn kojomis.

Mergina rado puikiausią būdą atsidėkoti už viską, ką dėl jos per pastaruosius 20 metų padarė jos “didžioji sesė”.

“Aš su mielu noru galiu pagimdyti tau vaikelį”– pasakė Venus, panorusi tapti Kacy surogatine mama. Laiminga pora negalėjo tverti savo kailyje sužinojus, kad jie turi sėkmingą apvaisinimą.

Reklama

Nors gydytojas siūlė apvaisinti du kiaušinėlius, pora griežtai pasakė ne – jie nebuvo pasiruošę netyčia susilaukti dvynių. Tačiau likimas vėl nusprendė pajuokauti su pora ir pirmojo echoskopo metu visi pamatė ne vieną, o dvi plaakčias širdis, susidariusias iš vieno kiaušinėlio.

Reklama

Kacy su vyru negalėjo tuo patikėti – jiems teks pasirūpinti jau nebe dviem, o trimis vaikais. Nors tai gąsdino porą, tačiau jų baimės buvo veltui. Netrukus gimė du gražūs dvyniai berniukai. Visiškai sveiki berniukai buvo tikra Dievo dovana nevaisingai porai, kuri jau gyvenime nebematė galimybės tapti didesne šeima.

Geriausia šios istorijos dalis dabar yra ta, kad šiek tiek ūgtelėję dvyniai tapo televizijos žvaigždėmis! Holivude gyvenanti šeima sugalvojo dar nuo mažų dienų berniukams suteikti galimybę pasirodyti plačiajame ekrane.

Šeima nė nesitikėjo, kad jie taps pastoviais labai populiaraus serialo “Pilnesnė troba” (angl. “Fuller house”) dalimi.  1995-aisiais pasibaigęs populiarus serialas visai šeimai „Pilna troba” sugrįžo į televizijos ekranus 2016-aisiais ir du berniukai tiesiog sužibėjo prieš televizijos kameras. 

Vaikai dabar yra nepaprastai populiarūs ir žinomi, o tuo pačiu tikrai palengvina tėvų naštą galvojant, kaip juos reikės finansuoti, kai sulauks pilnametystės ir norės studijuoti. Kacy visai neseniai nusprendė pasidalinti savo nevaisingumo istorija ir tuo, kaip jų šeima susilaukė dvynių, nes serialo siužete taip pat vyko tokia pati situacija. 

Serialo herojė susilaukė dvynių surogacijos dėka, tad šis siužetas sužadino labai daug asmeninių prisiminimų Kacy galvoje. Moteris visą gyvenimą bus dėkinga savo draugei, kuri jai pačiai jaučia tą patį. Per 25 pažinties metus Kacy davė labai daug savo drauge tapusiai Venus, tad nenuostabu, kad jos gerumas jai sugrįžo dešimteriopai. 

Reklama