Skip to main content

Moteris sunerimo, kai nepažįstamas vyras prekybos centre pradėjo kažką dėti į mažamečio sūnaus kišenę. Tačiau netrukus ji suprato, kas vyksta

Maisto prekių ir namų apyvokos reikmenų parduotuvės anksčiau buvo laikomos saugiomis vietomis, tačiau paskutiniais metais jos tapo vienomis pagrindinių vietų, kur yra pagrobiami vaikai.

Todėl visai nenuostabu, kad amerikietė Alyssa Hacker stipriai sunerimo, kai pagyvenęs vyras lėtai priėjo prie jos mažamečio sūnaus. Tačiau labai greitai moteris suprato, kad senuko ketinimai buvo visiškai kitokie…

Reklama

“Ši mama tiesiog apsipylė ašaromis “Target“ parduotuvės viduryje“ – įrašą socialiniame tinkle pradėjo Alyssa.

“Šiandien su sūnumi lankėmės parduotuvėje, kai jis pastebėjo kelis žaislinius dinozaurus. Žinoma, Owen norėjo visų trijų, tačiau paaiškinau, kad turi pasirinkti vieną, kuris labiausiai patinka.

Tuo metu prie mūsų priėjo pagyvenęs vyras ir Owenui tarė: “sveikas, berniuk“.

Žinau, kad mano baimės kartais būna perdėtos, tačiau vis tiek suabejojau, ar sūnus turėtų bendrauti su šiuo vyru“ – toliau pasakoja Alyssa.

Visgi labai greitai paaiškėjo, kad naujasis Owen draugas yra neįtikėtinai malonus vyriškis!

Reklama

“Šis geraširdis vyras išsitraukė 20 dolerių, įdėjo juos į Oweno marškinėlių kišenę ir pasakė: “prieš kelias savaites netekau savo nuostabaus anūko, kuris buvo panašaus amžiaus. Prašau priimk šią mano dovaną ir nusipirk visus tris dinozaurus“. Tuomet senukas nusišluostė ašaras ir nuėjo savais keliais. Owen dar spėjo sušukti “ačiū“, o šis džentelmenas atsisuko ir palinkėjo gražios dienos“.

Reklama

Po tokio gražaus poelgio susigraudino ir berniuko mama. Alyssai buvo sunku patikėti, kad pasaulyje vis dar yra tokių geraširdžių žmonių.

“Šiandien įsitikinau, kad pasaulyje vis dar yra nuostabių žmonių“ – savo įrašą, kuris buvo pasidalintas daugiau nei 300 tūkst. kartų, užbaigė mama.