Skip to main content

Moteris sušelpė benamį dovanų kuponu pietums restorane, tačiau kai vyras nuėjo pavalgyti, restorano vadybininkė pasakė jam labai netikėtus žodžius

Kenneth Smith visiškai netikėjo galimybe grįžti į normalias gyvenimo vėžes. Vyras vos išgyveno prašydamas žmonių išmaldos šalia restorano, kuriame vieną lemtingą dieną jis sutiko dosnią moterį.

Pastaruosius 4 metus praleidęs gatvėje Kenneth darbo ieškojo nesuskaičiuojamą kiekį kartų.

Reklama

Tačiau jam nesisekė surasti tokį geraširdį darbdavį, kuris būtų nuolankus ir priimtų dirbti žmogų be nuolatinės gyvenamosios vietos. Vieną dieną benamis sėdėjo šalia kepsnių restorano “Outback” ir prašė praeivių išmaldos. Viena moteris sustojo šalia Kenneth ir paklausė, kaip jam sekasi.

Nors žmonės dažnai mėgsta nutylėti apie tai, ką išgyvena ir neapkrauti kitų žmonių savo rūpesčiais, benamis panoro atverti savo širdį. “Nelabai gerai man sekasi, ponia” – nuoširdžiai pasakė drebantis ir alkanas vyras. Geraširdė nepažįstamoji nusprendė padovanoti jam turėtą 100 dolerių vertės kuponą į tą patį “Outback” restoraną, į kurį Kenneth galėtų nueiti ne tik sušilti, bet ir keletą kartų skaniai ir sočiai pavalgyti.

Reklama

Laimingas benamis buvo be galo dėkingas už tokį dosnumą, tačiau tada jis nė neįsivaizdavo, ką jam teks patirti netyčia susipažinus su restorano vadybininke. Taip jau nutiko, kad restoranui vadovaujanti Laura Hodges aptarnavo benamį ir užmezgusi pokalbį ji sužinojo, kokiu būdu jis gavo dovanų kortelę.

Reklama

Po pokalbio su Kenneth Laura buvo labai sujaudinta, tad ji jam pasakė tai, ko jis absoliučiai nesitikėjo. Mergina pasakė jam, kad jis gali bet kada ateiti į šią įstaigą ir pavalgyti nemokamai. Jis daugiau neprivalo jausti alkio ir ji su komanda jam dėl to pagelbės. Taip Kenneth tapo pastoviu restorano “klientu”.

Tačiau praėjus porai mėnesių draugystės Laura sugalvojo dar kitą būdą, kaip padėti benamiui. Šiek tiek daugiau pažinusi Kenneth, ji jam pasiūlė darbą! Nors jo pareigos yra tik tvarkyti stalus po klientų ir padėti virtuvėje, tai buvo viena laimingiausių naujienų, kurių jis sulaukė per ilgą laiką.

Reklama

Tam, kad jos darbuotojas turėtų bent jau laikinus namus, Laura buvo taip pat pasiruošusi padėti. Tik moteris visiškai nežinojo, kur pradėti, todėl internete vietinių gyventojų ji paklausė, kuris motelis yra pigiausias apylinkėse. Tačiau vietinė bendruomenė tą dieną buvo pasiruošusi ne tik suteikti informacijos, bet ir pagelbėti.

Reklama

Netrukus Kenneth buvo apmokėtos net 6 savaitės motelyje, padovanotas dviratis kelionėms į darbą ir surinkta per 2000 dolerių jo pragyvenimui, kol jam pavyks užsidirbti pačiam. Tokio gerumo nesitikėjęs vyras buvo maloniai sukrėstas iki širdies gelmių.

Gavęs antrą šansą pastatyti savo gyvenimą iš naujo, jis nesiruošia paleisti jam geradarių suteikto šanso.

Ši istorija tapo puikiu pavyzdžiu, kad net maži geri darbai yra labai vertingi tiems, kam to labai reikia. Dosnios moters padovanoto restorano čekio dėka susikūrė neįtikėtina gerumo grandinė, kurioje daugybė kitų žmonių po labai mažą dalelę prisidėjo prie didžiausios dovanos Kenneth jo gyvenime. 

Reklama