Skip to main content

Naujų namų ieškojęs našlaitis pasidalino savo prašymu per televiziją. Tokios žmonių reakcijos nesitikėjo niekas

Pagal statistinius duomenis, JAV kasdien apie 430 000 vaikų arba gyvena laikinoje globoje, arba ieško pastovios šeimos. Nors globos ir įvaikinimo sistema Jungtinėse Valstijose veikia pakankamai sklandžiai, vaikai dažnai apsistoja laikinai pas vieną, tai pas kitą globėjų šeimą. Kai vaikui nerandama ir globėjų šeimos, vaikas gyvena grupiniuose vaikų namuose.

Reklama

9-metis Jordan ir jo broliukas iš Oklahomos valstijos globos sistemoje praleido paskutinius 6 metus. Nors abu berniukai gyveno skirtingose vietose, jie dažnai susitikdavo ir praleisdavo laiką kartu. Vieną dieną Jordan brolis buvo įvaikintas, tad Jordan liko vienui vienas ir toliau buvo arba laikinoje globoje, arba grupiniuose namuose.

Vietinė televizija prieš keletą metų jau filmavo trumpą interviu su abiem berniukais, tačiau šiemet jie grįžo prie istorijos ir pakalbino ūgtelėjusį Jordan vėl. Berniukas pasakojo apie savo pomėgius, apie tai, kaip jis žavisi policininkais ir trokšta vieną dieną tapti pareigūnu.

Reklama

Tačiau labiausiai širdį draskantis berniuko pasakymas buvo apie jo svajones : “Aš svajoju tik apie šeimą. Apie mamą ir tėtį. Arba tik apie mamą, arba tik apie tėtį. Aš tiesiog noriu turėti šalia žmogų, su kuriuo galėčiau pasikalbėti bet kada, kada man to reikėtų.”

Reklama

Tada pažvelgęs tiesiai į kamerą, berniukas pasakė “Aš tikiuosi, kad vienas iš jūsų išsirinks mane” .Berniuko jautrus prašymas nepaliko abejingų, nes agentūros, užsiimančios Jordan atveju telefonai nenutilo. Po jautraus interviu berniukas sulaukė tūkstančių užklausų jį įsivaikinti.

Video su berniuko interviu buvo peržiūrėtas milijonus kartų ir sujaudino tūkstančius komentatorių. Video buvo pristatytas liepą, o spalį berniukas buvo supažindintas su labiausiai jam tinkančia šeima. Jis pagaliau buvo priimtas į mylinčius ilgalaikius namus, kuriuose jam nereikės galvoti, ar tai laikina ir kas jo laukia rytoj.

Video iš berniuko interviu (anglų kalba):

Reklama