Skip to main content

Neeilinė pora, prikaustanti visų dėmesį ir parodanti kas yra tikra meilė

Visi suprantame, jog tikroji meilė būna tada, kai žiūri ne į žmogaus išvaizdą, socialinę padėtį, finansus, tačiau jauti širdimi ir matai žmoguje tai, ko nemato kiti. Kartais, pamatę tam tikras poras, mes mintyse galėtume pagalvoti, dėl kokių priežasčių jie galėtų būti kartu, tačiau nemanau, jog ir verta sukti galvas, nes tai, kas yra jų širdyse, pamatyti labai sunku ar net neįmanoma.

Reklama

Apie šią ypatingą porą 2019 metų liepą rašė populiarus tinklaraštis „Barcroft TV“. 20-metė Corinne Zhatkowski jauna, simpatiška, fiziškai aktyvi mergina, ateityje planuojanti tapti slaugytoja. Jos vaikinui prancūzui Tyleriui 22-eji. Jį kamuoja sunki raumenų atrofija, dėl kurios, norėdamas pajudėti, negali apsieiti be pagalbos.

Reklama

Jaunuoliai susipažino internetu, aistros internetiniams žaidimams dėka. Pirmus trejus metus jie tiesiog draugiškai bendravo, vis labiau artėjo ir nusprendė susitikti. Mergina žinojo apie vaikino bėdas, tačiau tai jai neturėjo reikšmės. Juk su juo Corinne prabendravo jau kelerius metus ir tai tas pats žmogus. Kai Taileris pamatė merginą gyvai, jis iškart susižavėjo jos išvaizda.

Reklama

Rūpintis tokiu žmogumi kaip Taileris yra tikrai sudėtinga. Tačiau, mergina tokios atsakomybės nepabijojo. Po 4 metų pora jau gyveno kartu ir ruošėsi vestuvėms. Vaikinas pasipiršo per Kalėdas, o ši atsakė taip.

Į šią porą žmonės labai dažnai atkreipia dėmesį gatvėje. Tačiau, kad ir kas ką jiems sakytų, jiedu jaučiasi laimingi.

Žemiau galite pamatyti vaizdo įrašą anglų kalba apie šią porą:

Reklama